Integracja gry - najważniejsze informacje!
W ostatniej turze kwalifikacyjnej do ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive wprowadziliśmy system Game Integration (GI). Pozwala on na udostępnianie nieograniczonej ilości serwerów do gry, które automatycznie przypisuje do każdego meczu. Jako, że pojawiło się kilka problemów i niedociągnięć, chcielibyśmy podać Wam wszelkie potrzebne informacje, aby uniknąć ich już w następnym turnieju. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w rozwinięciu wiadomości.

Najważniejsze informacje o Game Integration


Podamy Wam teraz kilka najważniejszych informacji o naszej integracji z grą. Jest to na razie faza testowa, także ma miejsce kilka małych niedociągnięć. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed dołączeniem do kolejnej tury kwalifikacyjnej.

 • System pozwoli na znaczne ułatwienie rozgrywek. Co ważne - dzięki niemu udostępniamy Wam wysokiej jakości serwery CS:GO, które będą przewidziane dla każdego meczu.
 • Jako, że serwery zlokalizowane są w Niemczech możecie mieć małe problemy z pingami, jednak gra na naszych serwerach nie jest konieczna. Każda drużyna może rozgrywać pojedynki na swoich, polskich - jest to zgodne z regulaminem Mistrzostw Polski.
 • Serwer pojawia się dopiero wtedy, gdy obie drużyny potwierdzą swoją gotowość i odrzucą mapy. Przy jej potwierdzaniu oraz odrzucaniu map, prosimy pamiętać, iż system automatycznie nie odświeży nam strony i nie pokaże, czy przeciwnik dokonał wyboru. Dlatego też prosimy o samodzielne i systematyczne jej odświeżanie.


 • Jeżeli gracz dołączy do zespołu w trakcie meczu, nie zostanie on wykryty przez system GI i nie będzie mógł połączyć się na serwer. Dodawanie zawodników po rozpoczęciu rywalizacji jest niezgodne z regulaminem.
 • To samo dotyczy wszelkich zmian kont gier. Wszystkie muszą zostać zrobione przed rozpoczęciem zawodów, ponieważ wraz z ich rozpoczęciem, system zarejestruje STEAM_ID aktywne w momencie generowania drabinki turniejowej.
 • Korzystając z serwerów systemu należy używać komend typu: .ready, .pause, .unpause itp.
 • Nie można atakować zawodników ze swojego zespołu na rozgrzewce, ponieważ po tym otrzymacie bana i wówczas jedyną opcją na rozegranie meczu, jest zmiana serwera!
 • System sam dodaje wynik spotkania na stronę ESL, a w razie jakichkolwiek problemów należy otworzyć protest do meczu, maksymalnie 5 minut po jego zakończeniu

 • Stworzony został specjalny poradnik, który pomoże Wam zaprzyjaźnić się z nowym systemem integracji. Zachęcamy do zapoznania się z nim i do postępowania według wszystkich zawartych w nim instrukcji.


  Game Integration - poradnik

  Oficjalna podstrona ESL Mistrzostw Polski


  Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony ESL Mistrzostw Polski. Tam będziecie mogli znaleźć najważniejsze informacje dotyczące naszego turnieju.


  Oficjalna strona ESL Mistrzostw Polski

  Serwery dostarcza:


  To czołowy dostawca serwerów w Niemczech. Wypożycz serwer w gamed!de - najlepsze ceny i świetne wsparcie.

  ziomsky, Monday, 17/08/15 12:42
   
  comments (27)
   
   
  Świetnie ;)
  Czyli co
  od nowa tak jakby
  Losowanie ?
  Czy tylko mi meczu nie znalazło?
  Tej kiedy ten mecz bd ?
  Od nowa zaczynamy losowanie ?
  today?
  Naprawcie to w końcu. Ile można czekać.
  19:54
  Zaraz zostaną wygenerowane nowe mecze w których system automatycznie przydziela serwery po odrzuceniu map.
  DZISIAJ ?
  hej koledzy. co jedliście na podwieczorek, bo ja kapuste z nutella?
  kozak totalny
  Czm nie mam meczu?
  Pozdrawiam serwery ESL :)
  We currently have no gameservers available to play on.
  pozdrawiam, fajnie sie grało :)))
  Nie mamy serwerów, czy ktośw końcu POWIE CO DALEJ!?
  1 edits
  Będą te serwery?
  czy jest jakaś osoba która już zagrała?
  są, sprawdź w rankingu
  ŻENEDA
  I CO DALEJ?!
  3 edits
  to my gramy cos czy o ciul chodzi? siedze z typem od 4h i nie mamy nawet serwa XD
  Ciekawe kiedy zadziała ..
  DZIAŁĄ JUŻ!
  Czekam juz ponad 6 godz na przeciwnika ....
  Działa to wgl? xd
  F
  1 edits
   
   
   
  Information:
  • info write comment not allowed