CS:GO OMEN by HP

CS:GO OMEN by HP to seria otwartych turniejów w Counter-Strike: Global Offensive, do których mogą zapisać się wszyscy chętni. W ciągu najbliższych tygodni odbędzie się sześć rund kwalifikacyjnych, na podstawie których wyłonionych zostanie szesnaście drużyn biorących udział w fazie finałowej. W puli nagród cyklu znajdą się nagrody rzeczowe o łącznej wartości sięgającej 24 000 złotych, a do zdobycia będą laptopy i słuchawki.

Poprzednie turnieje

Aktualności

GRAJ WSZĘDZIE

Laptop OMEN to poważna propozycja dla mobilnych graczy. Jego potężne podzespoły i bezkompromisowa konstrukcja sprawiają, że można zmierzyć się z najbardziej wymagającą grą w praktycznie każdym miejscu.


Już nic Cię nie powstrzyma

Olbrzymia moc przyjęła nową postać — komputera stacjonarnego OMEN. Najwyższy czas, aby zobaczyć, co ma do zaoferowania komputer dla graczy wyposażony w najnowsze komponenty z możliwością łatwej rozbudowy i zaawansowanym systemem chłodzenia.


Dyktuj swoje warunki z każdym naciśnięciem klawiszy

Zaplanuj swoje finałowe starcie na spersonalizowanej klawiaturze mechanicznej opracowanej z myślą o pełnej kontroli nad poleceniami. Precyzyjne sterowanie dzięki niebieskim przyciskom mechanicznym, funkcji anti-ghosting z rozwiązaniem N-Key Rollover (N-KRO).