Jak rozpocząć rozgrywki na ESL Play?

Nadchodzące turnieje V4 Future Sports Festival

Nadchodzące turnieje

Zostań fanem na facebookuESL Pro - World's best players

Intel® Extreme Masters to najdłużej trwająca, e-sportowa podróż, jaką odbyć można na terenie całego świata. Rozpoczęła się ona w 2006 roku dzięki ESL, a jej głównymi platformami są StarCraft II i League of Legends. Turnieje w obydwie gry odbywają się w Europie, Azji oraz na terenie obydwu Ameryk. Internetowa transmisja z każdego sezonu ESL Intel Extreme Masters dociera do ponad 20 milionów widzów na platformie Twitch. (www.intelextrememasters.com).

Artykuły

Ticket Challenge

Już w tym tygodniu rozpoczniemy zmagania, w których do wygrania będą bilety i karnety na nadchodzące imprezy ESL One i IEM Katowice! W grudniu zapraszamy do rywalizacji w pięciu dyscyplinach: Rocket League, Overwatch, Hearthstone, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive, ale lista gier powiększy się od nowego roku.


40 000 euro do wygrania w grudniowych turniejach Go4

Grudzień na platformie ESL Play będzie gorącym miesiącem. Łącznie w ramach europejskich i globalnych turniejów z cyklu Go4 do zdobycie będzie aż 40 000 euro. W nadchodzących rozgrywkach może wziąć każdy chętny gracz lub zespół, który spełnia podane wymogi.


Najnowsze wiadomości