Go4LoL Türkiye nedir?

Go4LoL hem Avrupa'da hem de Amerika'da yapılan haftalık en popüler ve en çok katılım sağlanan League of Legends turnuva serisidir. Sadece Cumartesi günleri yapılır ve ödülü de 200€ nakit paradır. Her turnuvada ilk 8'e giren takımlar, sıralamalarına göre puan kazanırlar. Ayın sonunda ise en çok puan toplayan ilk 8 takım aylık finallere davet edilir ve şampiyon takıma tam 400€ nakit para ödülü verilir.

Önümüzdeki turnuvalar

Geçmiş Turnuvalar

Go4LoL Türkiye Turnuva Serisi hakkında

Takımlar mücadele ettikleri ay içerisinde, her hafta topladıkları puanlar doğrultusunda aylık sıralamaya yerleştirilir. Bu sıralamada ilk 8'e girmeyi başaran takımlar bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde düzenlenecek olan Aylık Finaller'e davet edilir ve kazanan ekip 400€ ödülün sahibi olur.

Aylık Sıralama


Tüm Sıralama

Haftalık puan dağılımı

 

Sıra Puan
Gold 1. 100 Puan + €200
Silver 2. 60 Puan
Bronze 3. 40 Puan
Bronze 4. 25 Puan
Bronze 5.-8. 10 Puan

Katkılarıyla

riotgames.jpg Riot Games dünyada en oyuncu odaklı oyun şirketi olmayı hedeflemektedir. 2006 yılında oyuncu odaklı geliştiriciliğin muhteşem oyunlarla sonuçlanacağına inanan bir takım girişimci oyuncular tarafından kurulan Riot Games, 2009'da ilk yapımları olan League of Legends'ı oyuncuların beğenisine sunmuştur. Her ay 67 milyondan fazla oyuncu bu oyunu oynamaktadır.