Liga ESL Open startuje 1 kwietnia!
Wraz z Electronic Sports League chcielibyśmy zaprezentować Wam nowe rozgrywki w Heroes of the Storm. Miło jest nam ogłosić start Open League, która jest nową formą kwalifikacji do najwyższej klasy rozgrywkowej jaką jest Major League. Tylko najlepsi jej uczestnicy będą mogli cieszyć się z awansu do turniejów przygotowanych dla profesjonalistów. Mimo wszystko w zawodach otwartych wziąć może udział każdy. Jeżeli po prostu czujecie się na siłach, zapraszamy do dołączania do naszych nowych rozgrywek.

Idea Ligi ESL Open:

Wraz z Open League chcielibyśmy zaproponować Wam miejsce, gdzie będziecie mogli się cieszyć grą bez żadnych zobowiązań i bez przejmowania się ścisłym terminarzem. Data każdego meczu może być przesunięta, a skład zmieniać się tak często, jak tylko będzie to potrzebne. Chcemy zaoferować Wam rozgrywki, w których nie będziecie musieli przejmować się problemami z połączeniem internetowym, co miało miejsce np. w amerykańskiej serii Go4Heroes, do której zapisywały się drużyny z krajów Ameryki Południowej. W Lidze Open będą mogli grać razem ze sobą drużyny z danego kraju, co wyeliminuje wszystkie problemy, zwłaszcza językowe.

Twoja grupa będzie nadzorowana przez adminów którzy mówią w Twoim języku!

Struktura Ligi Open:

Planujemy stworzyć maksymalnie ośmio drużynowe grupy i pozwolić grać przeciwko sobie przez 2 miesiące. Chcemy stworzyć oddzielne zawody dla Stanów Zjednoczonych, krajów południowo amerykańskich, Brazylii, Niemiec, Hiszpanii, Polski, Rosji oraz oczywiście dla wszystkich innych, którzy będą chcieli wziąć udział w naszej nowej serii. Chcielibyśmy także dać możliwość gry drużynom z Australii oraz Nowej Zelandii. Jeżeli masz znajomych właśnie z tych krajów, poinformuj ich o tym!

Będą dwie Open League. Jedna dla amerykanów oraz jedna dla Europy.
Po rozgrywkach grupowych, rozpocznie się runda pucharowa, do której awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Faza play-off odbędzie się po siedmiu tygodniach rozgrywek grupowych oraz zakończy ona sezon. Ten etap będzie grany w systemie Best Of Three oraz wyłoni drużyny, które uzyskają awans do Major League.

Open League jako nowa kwalifikacja do Major League:

W trzecim sezonie Major League powiększymy liczbę drużyn, które uczestniczyć będą w grze o najwyższe laury. Tym razem w ostatecznej fazie udział weźmie dwanaście zespołów, które zostaną podzielone na dwie grupy. To właśnie dzięki ESL Open League wyłonimy kolejnych uczestników Major League. W sumie z turniejów otwartych prawo gry w najwyższej fazie rozgrywek uzyska aż osiem zespołów. Najlepsze cztery drużyny otrzymają bezpośrednio prawo gry w trzecim sezonie Major League, podczas gdy miejsca od 5 do 8 będą grały w meczach relegacyjnych przeciwko drużynom z miejsc od 5-tego do 8-mego Drugiego Sezonu Major League.

Terminarz:

Domyślnym dniem meczowym będzie sobota. Byłoby bardzo trudno rozegrać spotkania w trybie Best of Three w środku tygodnia. Oczywiście nie chcemy psuć Wam terminarza z gier w innym turnieju, ani rozwalać Waszego weekendu. Istnieje możliwość przełożenia wszystkich meczów na dzień, jaki najbardziej będzie Wam odpowiadał (sprawdz obrazek po prawej stronie). Musicie skontaktować się tylko z przeciwnikiem i znaleźć nowy termin pojedynku. Na własną rękę będziecie mieć również możliwość zmiany składów. Jeżeli coś jest niejasne i potrzebujecie pomocy, odsyłamy do kontaktowania się z ekipą administratorów.


Poprawa Go4Heroes:

Do teraz jedyną drogą awansu do Major League była seria Go4Heroes. Stwarzało to wiele problemów. Między innymi byliśmy zmuszeni do zbanowania drużyn Major League z Finałów Miesiąca, więc nie mogły one dwa razy zakwalifikować się do Major League. Nie chcemy prowadzić serii Go4Heroes w taki sposób. Naszą ideą było stworzenie serii Go4 jako dostępną dla wszystkich, dlatego aby zwiększyć wartość tych rozgrywek, nie będziemy już więcej używać ich jako kwalifikacje do Major League.

Każdy niedzielny puchar Go4Heroes Europe jest Twoją szansą do znalezienia sobie atrakcyjnych rozgrywek. Dzięki nim masz możliwość zagrania z drużynami z całej Europy oraz szanse do wkroczenia na wyższy poziom rozgrywkowy. Go4Heroes zawsze zaczyna się o godzinie 17:00 CET z ponad 128 wolnymi miejscami. W puli nagród w każdym tygodniu gier jest 100€. Dla zwycięzców finału miesiąca przygotowanych zostało 250€. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Go4Heroes Europe .

Zarejstruj sie i pokaz swoja sile!

Faza zapisów już się rozpoczęła, więc na co czekacie? Stwórzcie drużynę i zapiszcie się do naszej zabawy. Być może to Wy będziecie w przyszłości jednymi z szczęśliwców, którzy podejmą najlepsze drużyny Heroes Of The Storm w Major League. W puli nagród naprawdę bardzo przyzwoite pieniądze, dlatego nie ma co się ociągać! Nie grasz na europejskim serwerze? Nie ma problem, jest też Open League stworzona dla Ameryki. Tam pojedynkować się można w grupach dla Stanów Zjednoczonych, Brazylii oraz dla Południowej Ameryki. Sprawdźcie Globalny News oraz klikajcie w nim na swój region.

Heroes Open League Europe
Zapisy do 29 Marca 2015 do godziny 23:59 CET


Darmowe castowanie dla wszystkich:

W przeszłości zostaliśmy zapytani przez dużą grupę streamerów, czy mogliby dostać pozwolenie na streamowanie serii Go4Heroes. Niestety nie było takiej możliwości i musieliśmy im odmawiać. Wraz ze startem Ligi Open obiecujemy poprawę i damy każdemu możliwość relacji turnieju. Priorytetem będzie oczywiście kanał ESL, ale dlatego że oczekujemy dużej ilości meczów w lidze, odważymy się pójść krok dalej i powiedzieć, że wszyscy otrzymają pozwolenie

Jeżeli jesteś zainteresowany do relacjonowania zawodów w grupie, prosimy zwróć się do nas poprzez etykietę wsparcia.


Kontakt z Adminami Heroes Of The Storm


Wszystkim uczestnikom serii turniejów Liga Open życzymy szczęścia i powodzenia w grze!


criswaw, Thursday, 19/03/15 13:00
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed