Jak hrát na ESL Play

HP Road to Katowice 2016

Jsme hrdí, že u nás na ESL můžeme představit sérii Hearthstone turnajů pod záštitou společnosti HP, ve kterých se hraje o proplacenou cestu na IEM Katowice 2016 pro dvě osoby! Tato výhra zahrnuje cestu s Intel výpravou, ubytování a vstup pro dvě osoby*. Této soutěže se mohou zúčastnit pouze hráči, kteří žijí v České a nebo Slovenské Republice.

Šestnáct (16) hráčů se probojuje skrze dva kvalifikační turnaje (z každého turnaje postupuje 8 hráčů) do finále, ve kterém se bude hrát o cestu na IEM Katowice 2016 a zároveň o věcné ceny od společnosti Alza.cz. Finále tohoto turnaje bude vysílané na našem ESL twitch kanálu, takže se máte na co těšit!

*Do výhry je zahrnutá cesta s Intel výpravou, ubytování a vstup na IEM Katowice 2016 pro dvě osoby. Soutěžící, kterým je méně než 18 let, musí jít v doprovou rodiče nebo zákonného zástupce.

Finalisti

První kvalifikace Druhá kvalifikace
1. oki007 1. FTS.St0rm
2. Strudl 2. eEriness.Raidy
3. Tom68 3. Zovas
4. Rutgen 4. HalfLove
5.-8. Darky 5.-8. Raigar
5.-8. Radikula 5.-8. grefee
5.-8. Bagi 5.-8. Eratrion
5.-8. Efferenn 5.-8. Uni.naturelord

HP Pavilion Gaming

Získejte konkurenční výhodu s notebookem, o kterém si vaši nepřátelé budou šeptat. S výkonným hardwarem a jedovatým designem budete vždy připraveni dokončit další úroveň, kdykoli a kdekoli.

Notebooky HP Pavilion Gaming a jiné herní počítače HP koupíte v Alza.cz. Navštivte: alza.cz a alza.sk

Partneři

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na www.hp.cz a www.hp.sk .

 

Alza je lídrem internetového trhu a udavatel trendů, působící v 26 zemích EU. Alza v nedávné době spustila unikátní klubový program Alza Premium, odstartovala AlzaVenture na podporu start-upů, AlzaBoxy pokryla celou republiku, otevřela zbrusu novou Alza TechZone v Praze-Holešovicích a vybudovala obří logistické centrum na Slovensku. Více informací naleznete na http://www.alza.cz.

 

Společnost Intel Corporation je největším světovým výrobcem polovodičových obvodů a dalších zařízení. Intel je znám mezi běžnými lidmi především svými procesory, které kromě počítačů vyrábí také pro PDA, čipsety, flash paměti, telekomunikační čipy i multimediální vybavení domácností (dětské elektronické mikroskopy a web kamery).