Rules

play HS HTSS Gymnázium JV Jirsíka sezóna 4 2018 1on1 #1 CZSK

Last change: 15.11.2019 09:58

These are the rules for the HS HTSS Gymnázium JV Jirsíka sezóna 4 2018 1on1 #1 CZSK. We make every effort to ensure the rules are complete and up to date but this may not always be the case. You should also check the Info Page and News for additions, exceptions and modifications that may apply. The rules are a guideline and the decisions by admins may differ from them depending on the circumstances. If you have any questions about the rules, please write a support ticket.

1. Matchmedia

Veškeré dokumenty o průběhu hry či výsledky zápasů musí být nahrána na stránku daného zápasu co nejdříve. Falšování či jiné manipulování s medii je zakázáno a bude adekvátně potrestáno. Matchmedia by měla být pojmenována způsobem, ze kterého se dá vyčíst, co obsahuje (First Round, Second Round, Hacking, Leaving, atd...).

1.1. Screenshots

Chybející screenshot může vést k penalizaci, nebo dokonce k úplnému vyloučení z turnaje.

2. Pravidla zápasu

2.1. Regionální omezení

Turnaje, které mají v názvu CZSK se mohou účastnit hráči žijící v těchto zemích, pokud quickrules či jiné přímé registrační omezení neuvádí jinak.

2.2. Mód turnaje

Tento turnaj se hraje ve Standart formátu! Nejsou zde povolené Wild decky!
Formát turnaje: Single-Elimination Formát zápasu: BO5 - Conquest s 1 banem 1. Ban & Pick: pořadí picků: ABBAAB, pořadí banů: BA / vyšší rozřazení (1 = nejvyšší) je hráč „A“ BattleTag™: Každý hráč je zodpovědný za správnost svého herního účtu, jinak bude z turnaje vyřazen

2.3. Průběh zápasu

 • Každý hráč si zkontroluje, že má připravených nejvýše 9 decků, ale pouze jeden pro každého hrdinu. Pokud hráč bude mít více než jeden deck na hrdinu, může to vést až k penalizaci a diskvalifikaci.
 • Jeden z hráčů vyzve druhého na standard duel.
 • Před začátkem hry si napickují a zabanují hrdiny přes stránku Deck Select
 • Oba hráči nahrají screenshot v challenge modu na stránku ESL (kontrola multidecků).
 • Hráči odehrají sérii v módu conquest BO5:
 • Pokud hráč vyhraje hru, již nemůže tento deck použít po zbytek kola.
 • Hráč, který prohrál si může nechat deck, nebo má možnost si ho změnit a vrátit se k němu později.
 • Po skončení zápasu vítěz nahraje screenshoty na stránku zápasu a zadá výsledek a poražený jej potvrdí.
 • Při smazání soupeře z friendlistu během zápasu, získává druhý hráč výhru.
 • V případě jakéhokoliv problému nebo neshody ohledně výsledků kontaktuje admina turnaje pomocí protestu zápasu.

2.4. Výsledky

Oba hráči jsou odpovědní za správnost zadaných výsledků na ESL stránku zápasu. Také jsou oba hráči povinni zaznamenat si výsledek zápasu pomocí screenshotu a následně jej nahrát na stránku zápasu. Pokud se zápas zastaví z jakéhokoli důvodu, prosím kontaktuje admina turnaje pomocí protestu zápasu. Staff Team vyhodnotí stav zápasu a na základě rozhodnutí provede rozhodnutí. Toto rozhodnutí může vést až k diskvalifikaci obou hráčů v případě, kdy není dostatek důkazů pro spravedlivé rozhodnutí o vítězi.

2.5. Odpojení důsledkem výpadku

 • Každý hráč je zodpovědný za své internetové připojení, hardware a software.
 • Po výpadku internetu je na soupeři, zda odsouhlasí rematch daného matchupu, nebo si připíše výhru. V případě, že se nedostaví do 10 minut, soupeř má nárok na výhru v celém zápase.

2.6. Nepřítomnost

V případě, že protivník nebude připraven, nebo neodpoví do 15 minut od začátku zápasu. Hráč, který tuto skutečnost nahlásil, získá kontumační výhru, avšak je nutno doložit screenshot ukazující odeslání žádosti o přidání na Blizzard App.

2.7. Sledování zápasu

Sledování zápasu osobou, která nemá nic společného se zápasem je možné jen za předpokladu, že souhlasí oba týmy/hráči. ESL Admin Tým a člen ESL TV mají právo sledovat zápas i bez souhlasu týmů/hráčů.

3. Casting a Streaming

Casting ESL zápasu je dovoleno pouze souhlasem ESL Staff Teamu. Pro získání souhlasu založte ticket.

3.1. Personal Streaming

Osobní stream je dovolen pouze se souhlasem ESL Staff Teamu a pokud není turnaj streamovaný přímo ESL Staff Teamem.

4. Tabulka penalizačních bodů

Každý tým/ hráč může získat až 6 penalizačních bodů za zápas. V případě, že se bude jednat o závažnější přestupek, který je sám o sobě ohodnocen více než 6 body, dostane tým/ hráč vyšší počet penalizačních bodů. Penalizační body se sčítají za všechny zápasy, kde byly uděleny.

Porušení pravidel Počet penalizačních bodů
Obecné
Nedostavení se k zápasu 1
Úprava decků v průběhu zápasu 4
Nepotvrzení výsledku 1
Nevhodné chování
Nadávky / Urážení 3-6
Fake Match / Umyslné zadání jiného výsledku 4
Zfalšování screenshotů 6
Zneužití bugů ve hře 6