Startuje cykl PZPN eFutbol

Każdy z nas kiedyś marzył, żeby zagrać w reprezentacji Polski. Niewielu dochodzi do takiego poziomu, aby móc założyć koszulkę z orłem piersi, ale dzięki PZPN eFutbol każdy może spróbować jeszcze raz spełnić swoje marzenie, także reprezentować Polskę na mistrzostwach świata FIFA eNations Cup. Jest kilka możliwości, aby dostać się na zamknięte eliminacje, a na tej stronie weźmiecie udział w trzech z nich: ePucharze Kibica, Pro Challenge oraz głównych kwalifikacjach do reprezentacji Polski. PZPN szuka reprezentantów na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale PS4 ma więcej eventów i miejsc na finałach. Szczegóły dot. eventów poniżej:

Kwalifikacje główne do reprezentacji Polski

Główne kwalifikacje, ostatni event eliminacyjny całego cyklu. Nie poszło Ci wcześniej? Treningi mogą się opłacić pod koniec cyklu, gdzie każdy będzie miał ostatnią szansę, aby dostać się do reprezentacji Polski. Rozgrywka zarówno na PlayStation 4 jak i Xbox One. Kwalifikacje rozpoczną się na początku lutego, finały online odbędą się na początku marca, a finały PZPN eFutbol odbędą się w dniach 12-13 marca 2021r.


Zakończone kwalifikacje - PZPN Kwalifikacje Główne

ePuchar Kibica

Będzie to druga edycja ePucharu Kibica, ale tym razem poza nagrodami będzie można też wygrać zaproszenie na zamkniętej eliminacje do reprezentacji Polski. Nie ma miejsca na pomyłkę, tylko najlepsi się tam znajdą. Rozgrywka zarówno na PlayStation 4 jak i Xbox One. Cztery tury kwalifikacyjne na przełomie dłuższego okresu gwarantują, że każdy będzie mógł pokazać swoje umiejętności, a drabinka pojedynczej eliminacji zapewni wiele emocji.


Zakończone kwalifikacje - PZPN ePuchar Kibica

Pro Challenge

Weź udział w eliminacjach i zagraj w grupie z zaproszonymi profesjonalistami, w tym reprezentantami Polski. Mecze będą pokazywane na kanałach Łączy nas eFutbol i będzie trzeba pokazać wysokie umiejętności, aby wszyscy zobaczyli, kto jest najlepszy w takiej grupie. Jedna osoba z grupy 8-osobowej zostanie zaproszona na zamknięte eliminacje PZPN eFutbol. Ten event zostanie rozegrany wyłącznie na PlayStation 4.


Nachodzące kwalifikacje - PZPN Pro Challenge

Finaliści PZPN eFutbol


ePuchar Polski
Pro Challenge
Ekstraklasa Games
ePuchar Kibica
Ranking FIFA.GG
Kwalifikacje Główne
Ekstraklasa Games
ePuchar Kibica
Ranking FIFA.GG
Kwalifikacje Główne

Kwalifikacje
Miejsce
1. ePuchar Kibica - Awans do finałów online
1-4. Pro Challenge - Awans do fazy ligowej
1-2. Kwalifikacje główne - Awans do finałów onlineSocial media