Nadcházející turnaje

Novinky

Představujeme V4 Future Sports Festival - milion euro v prizepoolu!

Jsme nadšení, že vám můžeme představit detaily nadcházejícího mezinárodního eventu, V4 Future Sports Festival. Nejlepší z nejlepších z Maďarska, Česka, Slovenska a Polska se utkají ve čtyřech různých hrách o masivní pricepool. Celkem 1.000.000 € což je 25.515.582 korun!


Odehrané turnaje

Help & Support

discordicon2.png
Hledáš spoluhráče nebo chceš pomoct? Během turnaje se připoj ESL channel na Discordu nebo otevři support ticket.


Write support ticket

Problémy ohledně zápasu se řeší pomocí protest ticketu match protest.

Powered by

v4Budapešt bude hostit V4 Future Sports Festival, poprvé v Maďarsku, celosvětový e-sport event - 23.-25. března 2018. E-sportoví hráči z Maďarska, Polska, Česka a Slovenska se mohou zúčastnit 4 různých e-sportových her - League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Clash Royale a FIFA 18, ve kterých budou bojovat o celkový prizepool 1 milion EUR.
EsportmillaAssociation of Egymillióan a magyar esportért started as a bottom-up movement of the Hungarian e-sports community in 2013. The group, working through on-line and social media platforms, became an NGO in 2016. Their goals include social responsibility, which emphasises changing social prejudices against video games and underlining the importance of physical activity and sports.