Herné počítače OMEN od HP
Spoločnosť HP Inc. dnes predstavila nové portfólio počítačov OMEN od HP, vytvorené exkluzívne pre hráčov, ktorí chcú najnovšie technologické novinky, inovácie a výkon pre prekonanie svojich protivníkov.

Spoločnosť HP Inc. dnes predstavila nové portfólio počítačov OMEN od HP, vytvorené exkluzívne pre hráčov, ktorí chcú najnovšie technologické novinky, inovácie a výkon pre prekonanie svojich protivníkov.

Herné portfólio založené na počítačoch OMEN od HP je dostupné v rôznych cenových variantoch, aby si mohol vybrať každý hráč. Bežným hráčom uľahčí hľadanie správnej hernej platformy pre čo najlepší zážitok. Počas leta HP predstaví platformu OMEN X pre hráčov, ktorí chcú ešte agresívnejší výkon s možnosťami prispôsobenými pre skutočných herných nadšencov.

Nové portfólio herných počítačov OMEN od HP ponúka tri zariadenia v novom odvážnom dizajne s výborným pomerom ceny a výkonu. Notebooky OMEN od HP sú navrhnuté tak, aby si používatelia mohli hry naplno vychutnať. K dispozícii sú s Full HD1 a 4K2 IPS voliteľnými displejmi s uhlopriečkou 15,6” a 17,3” pre čo najrealistickejší obraz. Duálne reproduktory ponúkajú krištáľovo čistý zvuk, vyladený v spolupráci s Bang & Olufsen a technológiou HP Audio Boost.


„Zariadenia OMEN od HP sme vytvorili pre hráčov, ktorí od svojich počítačov očakávajú skvelý zážitok, pričom majú možnosť vybrať si taký výkon a dizajn, aký im najviac vyhovuje,” hovorí Kevin Frost, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Consumer Personal Systems v spoločnosti HP Inc. „Nová platforma OMEN od HP ponúka vlastnosti, na ktoré sa hráči môžu spoľahnúť – výkon pre herné zápolenie na cestách, grafiku pre plynulé hranie a pokročilé chladenie, vďaka čomu zvládne aj tie najnovšie a najprestížnejšie herné tituly.”

Portfólio OMEN od HP obsahuje:

Notebooky OMEN od HP: sú vybavené silným hardvérom a ohromujúcimi 4K2 displejmi s uhlopriečkami 15,6” a 17,3”. Prinášajú výkon hodný víťazov.
Stolný počítač OMEN od HP: Kombinuje špičkový dizajn a vodné chladenie s najnovšími procesormi Intel® Core™ 3 a grafikami NVIDIA® GeForce® GTX alebo AMD Radeon™ a prináša monštruózny výkon certifikovaný pre virtuálnu realitu (VR) a podporujúci okuliare Vive od HTC.

Notebooky OMEN od HP – stvorené pre hranie
Dizajn notebookov OMEN od HP sa vyznačuje podsvietenou klávesnicou Dragon Red so znakom OMEN a s tieňovanou potlačou na veku. Vysoký výkon i pri nízkych teplotách umožňuje konštrukcia s dvomi ventilátormi. 62-wattová batéria je posadená naležato smerom k prednej časti stroja, čím zväčšuje plochu chladiaceho povrchu a rozširuje priestor pre prúdenie vzduchu. Ovládanie teploty môže fungovať bez kompromisov a bez znižovania výkonu. Silné grafiky NVIDIA® GTX™ 965M (vo vybraných modeloch) a až 6. generácia štvorjadrových procesorov Intel® Core™ i7 3 hráčov pripraví na každú výzvu a každého vyzývateľa.


Ďalšie vlastnosti:
• Širokouhlá kamera Vision HD alebo voliteľná kamera Intel® RealSenseTM Camera4 pre ovládanie aplikácií gestami a pre interakciu s počítačom aj pri hraní.
• Až 16 GB pamäte a až 512GB5 PCIe SSD alebo až 2TB5 pre varianty s jedným úložiskom alebo duálnym úložiskom s až 2TB5 HDD a 128GB5 SSHD na vybraných modeloch.
• HP Fast Charge6 a až 10 hodín výdrže batérie7 vo vybraných modeloch.

Stolný počítač OMEN od HP s certifikáciou pre virtuálnu realitu a najnovšou NVIDIA grafikou
Stolný počítač OMEN od HP je vybavený najnovšou grafikou NVIDIA® GeForce® GTX 1080 pre dokonalý herný zážitok. Procesor Intel® Core™ i73 , odomknutý pre pretaktovanie, dodáva výkon potrebný k udržaniu kroku s najnáročnejšími hrami a obsahom VR. Voliteľné vodné chladenie alebo pokročilý systém chladenia vzduchom umožňuje tichý chod za nízkych teplôt pri zachovaní dostatočného výkonu pre elimináciu oneskorenia zobrazenia. Hardvér stolného počítača OMEN od HP je prístupný aj bez náradia, čím umožňuje zlepšenie herného výkonu a ďalšie prispôsobenie.


Stolný počítač OMEN od HP má na sebe nové logo OMEN a na šasi v dizajne brúseného kovu LED osvetlenie od HP, ktoré reaguje na úroveň výkonu podľa nastavenia samotným hráčom.

Ďalšie vlastnosti:
• Procesor Intel® CoreTM i7-6700K 3 s možnosťou pretaktovania pri vybraných modeloch8.
• Až 32 GB pamäte, systémový disk s veľkosťou až 512GB SSD5 a až 3 TB5 HDD pre ukladanie veľkého množstva hier a VR obsahu.
• Možnosť voľby grafických kariet až po NVIDIA GTX 1080 Founder Edition alebo AMD RadeonTM R9 390X pre lepší počet snímok za sekundu aj vo vysokom rozlíšení.

Ceny a dostupnosť:
• Notebook OMEN od HP s uhlopriečkou 15.6” je už dostupný za cenu od 1 299 eur.
• Notebook OMEN od HP s uhlopriečkou 17.3” bude dostupný na prelome augusta a septembra.
• Stolný počítač OMEN od HP bude dostupný na prelome júla a augusta za cenu od 1 839 eur.

O spoločnosti HP Inc.

Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom svojho portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb vytvára zážitky, ktoré ohromujú. Viac informácií o HP Inc. nájdete na www.hp.com

ABzV, Tuesday, 07/06/16 08:39
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed