Tretia vlna FREE lístkov na RtB
Road to Blizzcon je pomaly za dverami a postupne vám prinášame informácie o tomto evente. Jedna z najväčších Blizzard súťaží sa totižto tento rok odohrá v O2 aréne v Prahe! Určite si teda nenechajte ujsť najlepšie tímy a hráčov z hier Heroes of the Storm, Hearthstone a World of Warcraft v boji o slušné peniaze, slávu a šancu vycestovať na Blizzcon do Ameriky!

Tretia vlna lístkov

Neustále nám chodia správy ohľadom lístkov a dnes vám môžeme prezradiť že prichádza tretia vlna lístkov! Tieto lístky sú zadarmo a dostanete k nim aj rôzne odmeny a to úplne zdarma! Stačí ak si 3-4.10 naplánujete cestu do Prahy a pri registrácii lístkov vyplníte svoj battle.net email. Keď prídete do O2 arény, získate Illidana s jeho Shan’do skinom do Heroes of the Storm a Power Core Card Back do Hearthstonu! Pre všetkých návštevníkov bude nachystaných 120 počítačov, na ktorých si môžete vyskúšať zatiaľ nevydané hry Overwatch a Starcraft II: Legacy of the Void. Klasické lístky sa budú dať kúpiť len priamo na mieste, ale ak chcete garantovaný vstup, môžete si lístok dopredu rezervovať a do arény sa dostanete o 2 hodiny skorej ako ľudia s free lístkami a môžete využiť špeciálny vstup pre ľudí s Early Access lístkom. Jedna osoba si môže rezervovať len 2 tieto lístky. Pri vstupe stačí povedať váš Battle.net email a predložiť vytlačený doklad (stačí aj v telefóne), že ste si tento lístok objednali, zaplatíte a vybavené!.Lístky majú obmedzený počet, a toto je pravdepodobne posledná vlna free lístkov. O lístkoch vás budeme aj naďalej informovať.

Na oficiálnom webe čoskoro pribudnú aj informácie aj o tímoch a hráčoch, ktorí v Prahe zabojujú o celkový prize-pool vyše $300,000!
Ak nechcete prísť o žiadne informácie ohľadom nadchádzajúceho Blizzard eventu v Prahe určite dajte lajk na náš facebook!

Váš Admin tím
ABzV, Monday, 21/09/15 12:22
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed