Druhá vlna lístkov na Road to Blizzcon do Prahy!
Road to Blizzcon je pomaly za dverami a postupne vám prinášame informácie o tomto evente. Jedna z najväčších Blizzard súťaží sa totižto tento rok odohrá v O2 aréne v Prahe! Určite si teda nenechajte ujsť najlepšie tímy a hráčov z hier Heroes of the Storm, Hearthstone a World of Warcraft v boji o slušné peniaze, slávu a šancu vycestovať na Blizzcon do Ameriky!
*Update:
Garantovaný vstup v podobe platených lístkov si budete môcť objednať od budúceho týždňa!

Druhá vlna lístkov

Chodilo nám veľa správ ohľadom lístkov a dnes vám môžeme prezradiť že druhá vlna lístkov je prístupná! Tieto lístky sú zadarmo a dostanete k nim aj rôzne odmeny a to úplne zdarma! Stačí ak si 3-4.10 naplánujete cestu do Prahy a pri registrácii lístkov vyplníte svoj battle.net email. Keď sa prídete do O2 arény, získate Illidana s jeho Shan’do skinom do Heroes of the Storm a Power Core Card Back do Hearthstonu! Pre všetkých návštevníkov bude nachystaných 120 počítačov, na ktorých si môžete vyskúšať zatiaľ nevydané hry Overwatch a Starcraft II: Legacy of the Void.Lístky majú obmedzený počet, ale neváhajte, toto sú len jedny z prvých lístkov a ďaľšie budú dostupné čoskoro. O lístkoch vás budeme aj naďalej informovať.Na oficiálnom webe čoskoro pribudnú aj informácie aj o tímoch a hráčoch, ktorí v Prahe zabojujú o celkový prize-pool vyše $300,000!
Ak nechcete prísť o žiadne informácie ohľadom nadchádzajúceho Blizzard eventu v Prahe určite dajte lajk na náš facebook!

Váš Admin tím
ABzV, Thursday, 10/09/15 12:12
 
comments (1)
 
 
tak aj tieto lístky sú fuč :)
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed