Vyhraj stoličku NEEDforSEAT!
Len vďaka hraniu VERSUS na ESL máš tentokrát jedinečnú možnosť vyhrať profesionálnu hernú stoličku NEEDforSeat. Presne tieto stoličky môžeš vidieť na všetkých ESL eventoch v klasickom bielo-modrom spracovaní. Nepremeškaj túto možnosť a zapoj sa do súťaže!

Čo je VERSUS?

VERSUS je jedinečný matchmaking systém od ESL. Len vďaka pár kliknutiam so svojimi priateľmi alebo sám nájdeš súperov, proti ktorím môžeš hrať. Samozrejme pre hráčov je spravený ranking, kde môžu sledovať svoj progress. Vo VERSUS systéme je samozrejme zahrnutý aj Anti-Cheat, ktorý zabezpečuje že hra bude férová pre všetkých.


Hraj VERSUS

NEEDforSEAT - MAXNOMIC® ESL PRO

NEEDforSEAT® predáva ergonomické, športové kancelárske a hráčske stoličky od MAXNOMIC® od Nemecka, Európu, USA až po Kanadu. Tieto stoličky sú presne takého typu ako sedačky v závodných autách a vytvorené pre dlhodobé a komfortné sedenie. S veľkou možnosťou nastavení a polohovania, NEEDforSEAT od MAXNOMIC® zaručuje zdravé a príjemné sedenie -- žiadne ďaľšie napätie a bolesť.

Ako sa môžem do súťaže zapojiť?

Je to veľmi jednoduché. Všetko čo musíš urobiť je odohrať aspoň 15 platných zápasov v našom ESL VERSUS matchmakingu v Auguste (srpen). Aby sa ostatní hráči necitili ukryvdení, rozdáme aj 36 jednomesačných ESL Premium účtov.
Požiadavky:
Odohrať v Auguste aspoň 15 VERSUS zápasov
Správať sa slušne a férovo

Všetkým zúčastneným želáme veľa šťastia. Je len na Vás, v ktorej hre budete súťažiť. Pre viac info o nadchádzajúcich súťažiach sledujte naše sociálne siete.

Váš Admin tím
ABzV, Thursday, 30/07/15 09:44
  Links
Zdroj
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed