Reorganizace národních sekcí!
Máme pro vás důležité oznámení, které ovlivňuje všechny národní sekce World of Tanks. Za poslední 3 roky se nám na ESL podařilo vybudovat silnou a stabilní komunitu hráčů převážně díky odměnám v turnajích, které nám poskytli naši partneři a přátelé - Wargaming. A i když jsme narodním sekcím dávali dostatek zlatých k naplnění kapes mnoha hráčů, částky které každá sekce měla byly stejné nezávisle na tom, jestli měla sekce hráčů 100 nebo 1000, což se nám nezdálo fér.

Nový Tier Level systém

Navrhli jsme nový Tier Level systém založený na počtu 7on7 týmů, které každá národní sekce má. Tento nový systém pomůže zvětšovat komunitu novým i starým sekcím na ESL. Podrobnější informace o jednotlivých tierech naleznete níže:


Tento Tier Level je navrhnutý pro začínající sekce a není vázaný na 7on7 turnaje

Požadavky na postup na další Tier Level
Toto je maximální úroveň, které jednotlivá sekce může dosáhnout. Jediné, co v té chvíli zbývá je ovládnout celý svět!


Nejčastější dotazy:

Jak je určován / počítán počáteční Tier Level sekce?
Počáteční Tier Level je vypočítán průměrem posledních 5 7on7 turnajů na sekci.

Jak často se může Tier Level měnit?
Každý týden! Pokud v jednom týdnu bude v turnaji 20 týmů (Tier 1) a týden poté bude v turnaji 34 týmů, sekce se posune na vyšší Tier a ve třetím týdnu bude mít možnost využít goldy z Tieru 3. Toto ovšem platí i obráceně! Pokud počet týmů v jednom týdnu klesne na úroveň nižšího tieru, snižuje se počet možných goldů v dalším turnaji!

V čem spočívá rozdělení goldů do jednotlivých částí "7on7" a "Ostatní"

"Celkem goldů" ukazuje celkovou částku, kterou má sekce k dispozici na 1 týden, která je dále rozdělena do dvou částí:

  1. Zlaté pouze pro 7on7 turnaje
  2. Zlaté pro ostatní formáty
Počet zlatých, které se mohou použít v turnajích s jiným formátem (např. 3on3, 5on5 atd.) je tedy rozdílem mezi celkovým počtem goldů a goldy pouze pro 7on7 turnaje.

Od kdy tyto změny platí?
Tento nový systém platí od této chvíle, tedy náš další turnaj, který se koná 1.8. již podléhá těmto pravidlům!

Hraj World of Tanks
Váš Admin tím
DJKiller666, Wednesday, 29/07/15 09:01
 
comments (16)
 
 
Nemyslím, že zrovna tohle pomůže tomu, aby ESL hrálo více hráčů :D
A co by tomu pomohlo ? goldy byly jen za účast a nikdo nehrál, když hrál tak prohrál v prvním kole a za 2 týdny nejel, navíc ti co se na ESL nevyznali tak bez zkušených lidí ani nedokázali sestavit tým, přidat účet či správně nainstalovat wire, navíc propagace ESL nikde není, lepším týmům byly malé ukradené a tak to teď dopadne. Vše je o lidech a pokud stále cz/sk týmy chtějí aby zůstala CZSK scéna jaká byla tak se musí snažit a ne jen brát zdarma.... Za mě si myslím že by se mohly vrátit funcupy, nevím zda je to reálné, ale chybí mi časy kdy jsem vždy před turnajem kupoval nový tank, hrál 1v1 / 2v2 s T2 arty nebo T3 tanky, současný systém je moc "nudný"
2 edits
Jak již na to poukázal daejv,
daejv wrote:
goldy byly jen za účast
a buďme plně upřímní, jen registracemi do turnajů se daly nahrabat slušné goldy. Musíme si uvědomit, že goldy se do turnajů samy jen tak negenerují (Tedy alespoň my na ESL si je jen tak negenerujeme :D ) a tedy je dost zlé, že stačila registrace, nebo "polo-odjetí" turnaje stylem odjedeme první mapu a pak zmizíme a týmy ty goldy dostaly.

Navíc to rozhodně nepodporuje to pravé eSports cítění, kdy se o odměny bojuje, musíte se zlepšit, abyste pocítili rozdíl mezi odměnou na posledním místě a na místě prvním.

A zas na druhou stránku, co se týče toho, jestli bude týmů méně nebo více - už jen pro ty top týmy, které jsou často na prvních místech bude výhodné sehnat pár lidí - udělat subtým a zaučit je - protože díky tomu, že bude víc týmů, budou mít ty top týmy více goldů na prvních příčkách ;)

Další věcí je to, že máme možnost se vyšvihnout až na goldy, které jsme dřív neměli šanci dostat.

daejv wrote:
Za mě si myslím že by se mohly vrátit funcupy


Vemu návrh určitě na vědomí, osobně se mi funcupy také líbily, uvidíme, co vymyslíme. Prozatimní plán (alespoň minimálně na měsíc srpen) je mít každý týden 7on7 + 3on3. S tím, že na konci měsíce by bylo měsíční finále pro 7on7 a pokud bychom byli na konci měsíce na Tieru 2, tak i měsíční finále 3on3
1 edits
Chápu, že je to jediná možnost, jak zvětšit CZSK scénu, ale co budete dělat, když se teamy nebudou chtít přihlašovat do těchto turnajů, protože budeme na tieru 0. Co když o ESL nebude mít tolik hráčů z CZSK scény zájem?
Urcite se sezene 49 teamu na posledni tier... takova hovadina
Hrat steelmasters 5hodin byt minus 1.5 milionu creditu a dostaat za to 1000goldu za prvni misto??? To je gg wg jako ze jim nestaci ze plati rajcata, za chvili zacnou platit i cw hraci az zkrouhnou goldy na cw mape a ted i esl hraci, tohle je skvely tah ne jak rozsirit komunitu,ale jak si vydelat jak nejvic se da...
Myslim, ze timhle czsk turnaje umreli a bude je hrat max 5 teqmu...
No ono je rozdím mezi ESL a třeba grunexem, ESL je složitý a propracovaný systém, kdežto grunex jednoduchá hovadina, kterou hraje daleko víc lidí, tudíž na ni bude logicky WG víc přispívat
S všemi soucítím, protože steelmaster nemělo nikdy hodně 7vs7 týmu, odměny byli hrozné už před několika týdny, teď když nám WG sebralo tolik goldu.. Bude možná 2x méně 7vs7 týmu, takže z 12 týmu bude třeba 6 :D Proč se tomu nesmát.. WG se směje přece každý :)
A jelikož počet goldu bude závislých na 7vs7 týmech, tak si ani nikdo 3vs3 neužije a fun cupy jsou skvělá věc, ale když nemáme goldy, tak se těžko budou realizovat.. :)
Za poslední 3 roky se nám na ESL podařilo vybudovat silnou a stabilní komunitu hráčů: nj je to ako píšeš a teraz to chcete všetko dodr*bať ? :D
hahhahahhahaahha very funny ved to nebude ani tier 0 a ked uz ide o tie goldy zadarmo tak preco nedate goldy len pre top4/8? o toto nebude mat nikto zaujem
Rest In Peperoni
2 edits
Tak gl k sobotnajšiemu turnaju 7V7 :D ,,, komu sa chce skusiť vyhrať 1. miesto a ziskat celkovo až 1500g !!!!! :D

Tak trochu mi to pripomina toto:https://www.youtube.com/watch?v=VVS-bvVoX_s
1 edits
JustSteeve_ wrote:
ale co budete dělat, když se teamy nebudou chtít přihlašovat do těchto turnajů, protože budeme na tieru 0. Co když o ESL nebude mít tolik hráčů z CZSK scény zájem?
´

Tato změna se netýká jen CZSK, ale všech sekcí na ESL, takže pokud to "nepůjde", někdo nahoře se bude muset zamyslet, co se s tím udělá - my jako admini s tím zatím ale nemáme možnost něco udělat.


codeG14 wrote:
nj je to ako píšeš a teraz to chcete všetko dodr*bať ? :D


Myslím, že systém Tierů má smysl, musím ovšem souhlasit, že drop goldů je oproti tomu, jak to bylo nastavené dřív drastický - opět ale platí to, že my s tím zas tolik čarovat nemůžeme, nemáme prostředky.
Na stránku druhou, dřívejších například 7.000 zlatých na hlavu, za 1. místo atd. byly částky dost směšně vysoké.
Na stránku druhou, dřívejších například 7.000 zlatých na hlavu, za 1. místo atd. byly částky dost směšně vysoké.]quote


Ok bolo tam 6 000 tak prečo to nedali na 4 000 ? ale 1 500 ? to je podla mna trápne a zbytočne hrať .... skratka viac natom prerobim ako zarobim ... tie kredity zato nestoja .
codeG14 wrote:
Na stránku druhou, dřívejších například 7.000 zlatých na hlavu, za 1. místo atd. byly částky dost směšně vysoké.]quote

Ok bolo tam 6 000 tak prečo to nedali na 4 000 ? ale 1 500 ? to je podla mna trápne a zbytočne hrať .... skratka viac natom prerobim ako zarobim ... tie kredity zato nestoja .


Vzhledem k tomu, že pro start 7v7 turnaje je potřeba 8týmů a byli jsme 2, tak se nebojím říct, že 7v7 na czsk končí (btw. za první místo by bylo 1000g na hráče)
Ondrinator wrote:
codeG14 wrote:
Na stránku druhou, dřívejších například 7.000 zlatých na hlavu, za 1. místo atd. byly částky dost směšně vysoké.]quote

Ok bolo tam 6 000 tak prečo to nedali na 4 000 ? ale 1 500 ? to je podla mna trápne a zbytočne hrať .... skratka viac natom prerobim ako zarobim ... tie kredity zato nestoja .


Vzhledem k tomu, že pro start 7v7 turnaje je potřeba 8týmů a byli jsme 2, tak se nebojím říct, že 7v7 na czsk končí (btw. za první místo by bylo 1000g na hráče)

Nečakal som nič ine .... Ako som pisal to čo tak dlho budovali teraz chchu dodrbať v každom pripade sa im to podarilo gg.
No, budoval jsem to především já s Andrejem Kalininem.. jak říkáš ty "dodrbal" to už ale někdo jiný, my se jen přizpůsobujeme :)
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed