Report z Heroes turnaje na Lancraftu
Již za sebou máme LanCraft, kde se odehrával turnaj ve hře Heroes of the Storm a nyní přichází čas na malou rekapitulaci.

Přinášíme vám report z ostravského výstaviště Černá louka, kde se konnala momentálně největší esport akce v ČR - Lancraft. Mezi tituly jako je Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends a Hearthstone se dokázal dostat i titul, který je nám nejbližší.

Týmy:

Inside Games - Derenecko, Hydax, keksik, Thrae a Xargonus
eEriness - r0xrite, Diat, Nexos, Keynak a HanLee
Black Lotus Miners - Davsa, Mikichi, Rakelko, Sketa23, Killjaiden


Průběh:

Začátek byl plánován na 14 hodin a začalo se kolem patnácté hodiny. Prvním zápasem byl souboj mezi Inside Games a eEriness. Aktuální mistři ČR iG si hladce poradili se svým soupeřem a zvítězili 3:0.

Druhý zápas se odehrál mezi týmy eEriness a Black Lotus Miners. V týmu BLM figurují hráči Davsa a Mikichi, což jsou vícemistři ČR a čekalo se, že jejich tým dokáže eE porazit. Ale eEriness nevzdali svoji možnost probojovat se do finále a podařilo se jim vyhrát a postoupit tak do finále.

Třetí zápas se odehrával už později večer a odpočinutí Inside Games si poměrně jednoduše poradili s BLM. IG tak jenom zase potvrzují svoji dominanci a ve finále budou považování za favority.
Inside Games 3:0 eEriness
Black Lotus Miners 1:3 eEriness
Inside Games 3:0 Black Lotus Miners


Tabulka:


Pozice Tým Body
1. Inside Games 4
2. eEriness 2
3. Black Lotus Miners 0


Hráči Inside Games při konverzaci s pRayerem.


Druhý den a finále

Dopoledne probíhalo odpočinkově a týmy IG a BLM trénovaly na odpolední kvalifikaci Road to Blizzcon, jejíž evropské finále vyvrcholí v Praze! Black Lotus Miners vypadli již v prvním kole, ale IG se dokázali probojovat až do kola třetího, kde následně bohužel podlehli ruskému týmu Virtus.PRO. Snad se jim i ostatním českým týmům zadaří v příštím kole.

Finále Lancraftu 2015 poskytlo mnohým znalcům e-sportové scény Heroes of the Storm dlouho očekávaný zápas mezi týmy Inside Games a eEriness. Tým eEriness finále Seat for Heroes uteklo jen o vlásek, ale účast ve finále LC si již urvali pro sebe.

Samotný průběh finále byl bohužel dost jednostranný. Tým Inside Games absolutně dominoval na mapě Sky Temple hlavně díky výborně zahranému Zerathulovi ze strany Thraeho, který potrestal jakoukoli ovečku, která se odvážila oddělit se od svého stáda.

Obdobného průběhu jsme se dočkali i v druhé hře, kde tým IG minimalizoval chyby na minimum a na druhou stranu dokázal využít slabších chvilek oponenta.

Ve třetí hře se tým eE rozhodl prorotovat hráče mezi jejich hlavními pozicemi, kde tým IG zvolil velice netradiční team composite se dvěmi supporty podporovaného Illidana. Zprvu se zdálo, že tomuto picku chybí damage a synergie pro "rychlovýmaz" klíčových hráčů, ale mid a late game ukázalo sílu Inside Games picku skrze parádní endurance a dobrý control po celý průběh teamfightů.

Tým Inside Games tak zaslouženě obhájili své prvenství ze Seat for Heroes a odnesli si ceny v hodnotě 23 000,- Kč.
LanCraft byl super, až na to neskutečné vedro. Poznal jsem super lidi, které vždy rád uvidím. Horší to bohužel bylo s naší HotS sekcí, protože jsme se nemohli dostatečně připravit a hrajeme spolu teprve tři týdny. Původně jsem chtěl LC odzvonit, ale nakonec jsem si tak velkou akci nemohl nechat ujít. Velký like patří sponzorům eEriness a také výrobcům "kakacích" budek, protože mě první dva dny držely nad vodou! Osmihodinová cesta tam a zpět neměla chybu, sranda byla až do posledního kilometru. Organizace nebyl špatná, až na dlouhé čekání na zápasy, ale v tom vedru se nebylo čemu divit.

Vláďa "r0xrite" Ditrych - kapitán eErinessPořadí týmů:

Inside Games
eEriness
Black Lotus Miners

Gregi, Tuesday, 28/07/15 12:48
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed