European Road to BlizzCon 2015 v Praze!
Electronic Sports League Vám s velkou radostí oznamuje spolupráci s Blizzard Entertainment, díky které budeme pořádat European Road to BlizzCon 2015. Ještě větší radost máme z toho, že se tato soutěž uskuteční v pražské O2 aréně v termínu 3-4. října (október) letošního roku.

Elitní hráči World of Warcraft, Hearthstone a Heroes of the Storm budou muset předvést své nejlepší výkony, aby se jim otevřely brány Blizzconu. Celková hodnota prize money je 300,000 dolarů. Z této částky připadá 75,000 dolarů Heroes of the Storm.

Pozornost zaměřena na fanoušky

Jako zpestření této velkolepé události pořadatelé připravili volně dostupné počítače, kde si účastníci mohou vyzkoušet ostatní hry z dílny Blizzardu včetně dosud nevydané FPS týmovky Overwatch. Na své si přijdou i fanoušci cosplay, komunitních soutěží a kvízů.

(Zdroj: Prague City Tourism)

Spolupráce ESL a Blizzard

Sebastian Weishaar, senior viceprezident mezinárodního obchodu v ESL se vyjádřil k partnerství následovně:
"Spolupráci s Blizzard Entertainment si nemůžeme vynachválit. Společně děláme vše ve snaze přinést nejlepší možný zážitek z kompetitivního hraní všem fanouškům či už online nebo offline. Kromě profesionálních zápasů se soustředíme na posílení doprovodných prvků turnaje a jsme zvědaví na reakci komunity."


Mike Morhaime, výkonný ředitel a spoluzakladatel Blizzard Entertainment, doplnil:
"Pořádání mistrovství Evropy v Hearthstone, Heroes of theStorm, a World of Warcraft v Praze během jednoho víkendu bereme jako třešničku na dortu. Nemůžeme se dočkat až uvidíme, kteří hráči a které týmy se prosadí v tvrdé konkurenci.Na tyhle zápasy se opravdu tešíme"

Brzy zveřejníme informace o vstupenkách a streamech. Takže pokud chcete osobně potkat a pozdravit své oblíbené hráče a další osobnosti, nebo si jen užít sledování zápasu, zůstaňte s námi a sledujte nás na facebooku a twitteru.

Doufáme, že Vás všechny uvidíme 3. a 4. října v O2 aréně.

K, Thursday, 23/07/15 05:28
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed