Nový hrdina ve hře - Leoric
Eternal Conflict dále pokračuje ve hře Heroes of the Storm a po Butcherovi se hra rozšířila o dalšího hrdinu. Je jím Leoric, The Skeleton King.


Než přejdeme k samotnému Leoricovi, je třeba si říci, že Evropa tentokrát nezůstala o den pozadu za Amerikou! Skeleton King totiž vyšel ve všech regionech naráz.


"YOU WILL NEVER DEFEAT ME!"


- LEORIC, THE SKELETON KING

Jako nemrtvý sloužil Leoric horoucím peklům a nyní přišel jeho čas, aby bojoval v Nexu a přidal se tak k dalším Diablo hrdinům v této hře. Neměli byste zapomínat, že nikdy neopouští bitevní pole, ani po své smrti to nevzdává, takže jej rozhodně nepodceňujte. Jako duch vám sice neublíží, ale o několik sekund si může zkrátit čekání, než se opět vrátí mezi "živé".Leoric, The Skeleton King
15,000 goldů
9,99 €

Ability:

Undying (Trait) - Leoric se po smrti změní na spektrální verzi svého já. Může používat Skeleton Swing, které neudělí poškození, ale zpomalí o 40 %, a Drain Hope, které taktéž neudělí poškození, ale zkracuje dobu smrti.
Skeletal Swing (Q) - Udělí poškození ve výseči 180 stupňů a zpomalí nepřátele o 40 %. Do minionů, monster a budov uděluje dvojnásobné poškození.
Drain Hope (W) - Leoric vyšle ducha, který může projít skrz budovu nebo minona. Má omezený dosah. Pokud se podaří zasáhnout hrdinu, budete z něho vysávat HP po dobu 4 sekund. Tento útok zpomaluje Skeleton Kinga o 20 %.
Wraith Walk (E) - Leoric se stane Unstoppable, přemění se na ducha a má zvýšenou rychlost pohybu. Vhodné útěkové nebo pronásledovací kouzlo.


Heroic ability:

Entomb - Vytvoří stěnu, skrz kterou není možné projít. Pokud zmáčknete znovu R, stěnu zbouráte.
March of the Black King - Leroic se stane Unstoppable, vydá se vpřed a třikrát kolem sebe máchne. Uděluje obrovské poškození a léčí jej za 7 % jeho HP za každého udeřeného nepřítele.


Gregi, Wednesday, 22/07/15 13:04
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed