All Work All Play v kinech!
Distribuční společnost Aerofilms přináší do českých kin zbrusu nové přenosy progamingové herní série Intel Extreme Masters, nejstarší globální gamingové tour, ve které vrcholoví hráči soutěží o prestižní titul. První přenos uvidí diváci 28. července 2015 v pražském Biu Oko a dalších 7 kinech po České republice.

Premiéra

Série přímých přenosů odstartuje 28. července (júl) speciálním večerem, během kterého bude mít mezinárodní premiéru dokumentární film uznávaného amerického režiséra Patricka Creadona All Work All Play o zákulisí loňského ročníku šampionátu Intel Extreme Masters. Creadon po celý rok zblízka sledoval průběh příprav i samotný šampionát a jeho hlavní aktéry, včetně členů týmu Cloud9. Podnikl fascinující výlet do myslí vášnivých hráčů a snažil se vystopovat, co je na zápolení v počítačových hrách tak přitahuje.esportsincinema.cz


Chystaný film byl poprvé představen letos na festivalu v Tribece, kde vzbudil zájem širokého publika. „Diváci zůstali doslova stát s otevřenou pusou. Pro většinu lidí je můj film jako průhled do světa, ve kterém nikdy před tím nebyli,“ popisuje Creadon. „eSport se vyvinul v masovou podívanou a byznys, ale lidé, kteří jsou za ním, jsou pořád jen vášniví nadšenci, a o tom ten film je,“ doplňuje výkonný ředitel Elektronické sportovní ligy (ESL) Michal „Carmac” Blicharz.

„Fanoušci eSportu fungují stejně jakojakýkoli jiní sportovní příznivci. Chtějí hlasitě fandit svému týmu, potkávat se a společně slavit vítězství. Přenosy eSportu do kin jsou zatím neprobádaným územím, a my jsme pyšní na to, že se na téhle světové novince účastníme hned od začátku a nabídneme divákům zase úplně nové zážitky,“ líčí ředitel společnosti Aerofilms Ivo Andrle.

Kdy a kde?

Celý první přenos je určen exkluzivně pouze pro kinosály a žádná z jeho částí nebude přenášena online. Signál půjde po celé Evropě a Asii.


Od srpna (august) se diváci v přenosech mohou těšit vždy na finálové zápasy jednotlivých zastávek šampionátu Intel Extreme Masters, které se v průběhu roku konají po celém světě, a nakonec i na velkolepé finále, které se v březnu 2016 uskuteční již potřetí v polských Katovicích. Přenosy budou oproti internetovému vysílání prošpikované exkluzivními materiály ze zákulisí, rozhovory s hvězdnými hráči o jejich strategiích a prognózách či s fanoušky a organizátory. Součástí každé zastávky včetně té finálové budou souboje ve hrách League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive a StarCraft 2.
SEZNAM PARTICIPUJÍCÍCH KIN K 1. PŘENOSU:
Praha | Bio Oko
Lanškroun | Kino
Semily | Jitřenka
Český Krumlov | Luna
Ostrava | Art
Brno | Scala
Chomutov | Svět
Nadsklepí | Kroměříž


PROGRAM 1. SEZÓNY PŘENOSŮ ESPORTS IN CINEMA V ČR:
28. 7. 2015, 20:00 | ALL WORK ALL PLAY: THE PURSUIT OF ESPORTS GLORY LIVE - exkluzivní mezinárodní premiéra dokumentu All Work All Play, živé Q&A se specialisty na eSports a hvězdná herní exhibice mezi týmy Joes a the Pros ve hře League of Legends

23. 8. 2015 | ESL ONE COLOGNE 2015 COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE LIVE
říjen (október) 2015
| bude upřesněno
listopad (november) 2015 | bude upřesněno
březen (marec) 2016 | bude upřesněno

Informace

Konečný seznam participujících kin rozesíláme vždy před konkrétním přenosem, případně je možné ho nalézt na www.esportsincinema.cz. Přenosy jsou komentovány v původním anglickém znění.
Předprodej a rezervace vstupenek probíhá na pokladnách jednotlivých kin a online.
Cena vstupenky je 300 Kč.
Oficiální české stránky: www.esportsincinema.cz

ABzV, Wednesday, 08/07/15 08:46
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed