Hearthstone turnaje každú sobotu!
S novou ESL stránkou prichádza aj nová séria turnajov v najobľúbenejšej kartovej hre Hearthstone: Heroes of Warcraft. V týchto úvodných turnajoch máte možnosť vyhrať prémium účty na ESL.

Čo je Hearthstone

Hearthstone je najobľúbenejšia free2play kartová hra na svete od svetoznámej spoločnosti Blizzard, ktorá má na svojom konte už nespočetné množstvo úspešných hier. Hearthstone je hra s obrovským potenciálom, ktorej hráčska základňa sa každým mesiacom viac a viac rozrastá.Hraj teraz - Zadarmo!

Hearthstone 1on1 Open Cupy

Táto séria turnajov sa bude hrať každý týždeň v sobotu od 18:00. Čo na to potrebujete? Musíte hrať na EU servery a mať vyplnené herné ID na ESL.

Neváhajte a prihláste sa do jedného z nadchádzajúcich turnajov a ukážte nám, že hearthstone má na ESL zmysel a určite sa dočkáte aj cien v turnajoch.

Pravidlá

Pravidlá sú veľmi jednoduché, hrá sa systémom BO3. Výherca si musí zachovať rovnakého hrdinu a rovnaký deck (karty) na ďalšiu hru, oponent ktorý prehral musí použiť predtým nepoužitého hridnu a deck (karty). Hrdinov si hráči zvolia pred začatím zápasu. Kompletné pravidlá a informácie nájdete na stránke Hearthstonu.


Hearthstone Portál

Jazyková dostupnosť

Jeden z dôvodov prečo sa hráči báli hrať na ESL bol, že veľká časť stránky bola iba v angličtine. To je už našťastie minulosťou a celá ESL stránka je preložená do slovenčiny a zároveň aj češtiny. Hranie na ESL nebolo nikdy jednoduchšie.


Zmena jazykaTešíme sa na Vás!

LaboTec, Thursday, 02/07/15 03:38
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed