ESL Anti-Cheat

  • Férové prostředí pro zápas
  • Odhaluje ring0 & ring3 cheaty
  • Odhaluje neznáme cheaty
  • Odhaluje Fakery a Ringery
  • Multi-Game podpora
ESL Anti-Cheat je nejmodernější software, který poskytuje tú nejlepší ochranu. S ESL Anti-Cheatem získáte prostředek, který poskytuje férovou hru v turnajích a ligách na ESL Play.
S ESL Anti-Cheatem přichází také Linesman. Linesman je asistenční program pro hry založené na Half-Life engine. Pracuje automaticky v podporovaných hrách, nepotřebujete ho aktivovat. Linesman sbírá údaje o hře a skenuje další informace z hry jako například barevnou hloubku a nahrává je automaticky na ESL servery. Po zápase se můžete podívat na nastavení Vašeho soupeře stáhnutím zip souboru.Pokus o obcházení ESL Anti-Cheatu bude mít za následek ban.

Hraní na virtuálních počítačích (VM) je přísně zakázané a může vést k banu. Mac a Linux uživatelé můžou používat tzv. "dualboot" Windowsu nainstalováním na jinou partion. Uživatel Macu k tomu může použit Bootcamp.

Věříme, že chápete a omlouváme se za případné problémy.

Systémové Požadavky

CPU: SingleCore: 3 GHz | MultiCore: 2,5 GHz
RAM: 2048 MB
OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Toto jsou doporučené požadavky, to ale neznamená že Anti-Cheat nebude fungovat na PC s horší specifikací. Největší vliv na výkon má hra, takže by jste měli vždy zkontrolovat požadavky hry, kterou chcete hrát.

Další Odkazy

Pokud objevíte způsob jak obejít,, vypnout nebo jinak omedzit ESL Anti-Cheat případně pokud natrefíte na cheat roku, můžete nás kontaktovat přímo. Napište nám, v angličtině, sem: