13.9 MB, 16/09/15 13:59, by no1good (nr)

Reports
se7en.esl
16/09/15 14:08
Informacje
Witam, pierwsza mapka zaczela sie o godzinie po godzinie 18 na ktora przeciwnicy sie zgodzili, 3 przeciwnikow wlaczylo w godzinach ok. 18 oraz od nas cały team właczył esl wire poczym zaczelismy grac wygralismy pierwsza mapke wynikiem 16-11 status (steamid) oraz wynik jest dolaczony na w zacznikach. Zaczelismy grac druga mapke po 10minutowej przerwie zawodnicy zaczeli grac pelnym 5-osobowym skladem gralismy runde nozowa po wybraniu stron i przy wyniku 3-0 dla nas dwóch przeciwnikow oposcilo serwer dalismy na serwerze pauze odczekalismy 15min jak w regulaminie pkt 4.2.4 lecz niestety zawodnicy nie dolaczyli na serwer po czym odpauzowalismy lecz zawodnicy uznajac to jako "sparing" wyszli z serwera... wszystko co odbylo sie na drugiej mapce jest zawarte w demku.