V4 Future Sports Festival se vrací 21. - 22. září 2019 do krásné Budapešti s nejlepší mezinárodní esportovou špičkou!

Bojuj o vítězství s nejlepšími týmy světa ve hře CS:GO, nebo ukaž svůj skill v největším Středoevropském turnaji ve hrách Fortnite a Tekken 7. Také se můžeš otestovat v některé, na místě probíhající soutěži ve sportovních simulátorech.

V4 Future Sports Festival, který pořádá společnost Egymillióan a magyar esportért Egyesület (One million people for Hungarian Esports Association) přichází s vynikajícím celkovým prize poolem 350 000€ a vstupem zdarma.


Nadcházející kvalifikace

V4 Future Sports je zpátky s 350 000€ prizepoolem!

V4 Future Sports Festival se vrací s celkovým prizepoolem 350 000€! V4 Future Sports Festival se vrací 21. - 22. září 2019 do krásné Budapešti s nejlepší mezinárodní esportovou špičkou!


Odehrané turnaje

Partneři

v4V4 Future Sports Festival se vrací 21. - 22. září 2019 do krásné Budapešti s nejlepší mezinárodní esportovou špičkou. Bojuj o vítězství s nejlepšími týmy světa ve hře CS:GO, nebo ukaž svůj skill v největším Středoevropském turnaji ve hrách Fortnite a Tekken 7.Také se můžeš otestovat v některé, na místě probíhající soutěži ve sportovních simulátorech. V4 Future Sports Festival, který pořádá společnost Egymillióan a magyar esportért Egyesület (One million people for Hungarian Esports Association) přichází s celkovým prize poolem 350 000 € a vstupem zdarma.
EsportmillaSdružení Egymillióan a magyar esportért vzniklo jako zdola rostoucí hnutí vně Maďarské esportové komunity v roce 2013. Skupina, která pracovala na online platformách a mediálních společenských platformách se v roce 2016 stala nestátní neziskovou organizací. Jejich cíle zahrnují sociální odpovědnost, která zdůrazňuje potřebu změnit sociální předsudky proti videohrám, a také zdůrazňuje důležitost fyzických aktivit a sportu.