Grodkow.cs   id:  4818374

Name Grodkow.cs
Shorthandle GRD
Registered since 07/02/10
Homepage http://www.grodkow.pl
IRC #cw.pl  (Mozilla)
Headquarters  Poland
Area/Region Grodków/Opolskie
GRODKÓW.cs 2:1 TARNÓW.cs

de_inferno: Grodków 14:16 Tarnów
de_dust2: Grodków 16:11 Tarnów
de_nuke: Grodków 16:13 Tarnów

MM Sezon 3 CS Mistrzostwa Miast faza pucharowa 2010

Pozdrawiamy FORUM FIGHTER's oraz Qlke ;*.
more...   
  4  Awards  
Members
Team-Captain
Player
Inactive (5)
Contact
Contactform Send email
IRC #cw.pl  (Mozilla)
Gameserver off
Join team
Latest matches
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 Counter-Strike Faza grupowa
draws   Poniatowa.cs  + 1 Tuesday, 08/05/12 13:00 0
loss   Torun.cs  0 Thursday, 03/05/12 13:00 5
loss   Radlin  0 Sunday, 29/04/12 13:00 17
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 Counter-Strike Faza Eliminacyjna
wins   Goleniow.cs  + 2 Thursday, 19/04/12 13:00 12
wins   6.3 AMG  + 2 Sunday, 15/04/12 13:00 29
  Mistrzostwa Miast Sezon 4 Counter-Strike Mistrzostwa Miast faza pucharowa
loss   Zielona Gora.cs.HOF  0 Saturday, 16/07/11 15:00 12
wins   Krakow.cs  + 2 Wednesday, 13/07/11 15:00 30
  Mistrzostwa Miast Sezon 4 Counter-Strike Faza Grupowa II
wins   sadfad  + 3 Sunday, 10/07/11 15:00 2
wins   Warszawa4.CS  + 3 Tuesday, 05/07/11 15:00 1
loss   Gizycko.cs  0 Sunday, 03/07/11 15:00 15