paysafecard ESL South East Europe Championship'i Destekliyor!
ESL South East Europe Championship'in başlamasına çok az kala, paysafecard'ın turnuvamıza destek olacağını ve bölgemizin rekabetçi ortamınının büyümesi için yardımcı olacağını belirtmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.
paysafecard'ın CEO'su Udo Müller, bu ortaklık için şunları söyledi;
“Bu sene, paysafecard dünyadaki tüm oyunculara unutulmaz eSpor deneyimi yaratmak için büyük bir gayret içerisinde olacak. ESL gibi oyuncuları ve onların ilgi alanlarını tıpkı bizim gibi işinin odak noktası haline getiren bir şirketle çalışmaktan büyük bir gurur duyuyoruz.”


Ulrich Schulze, Pro Gaming ESL Genel Müdürü, yeni ortağımız hakkında;
“Birçok kullanıcımız için, güvenli ve özel bir yolla online ödeme yapabilmek çok önemli. Tüm bu niteliklere sahip olan paysafecard ile çalışmakla çok mutluyuz ve onların destekleriyle bu ve önümüzdeki seneler içerisinde turnuvalarımız çok daha iyi işler çıkartacaktır.”

paysafecard Hakkında

paysafecard tıpkı nakit kullanımı gibi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sağlar. Dünyada 480.000'den fazla satış noktasında bulabileceğiniz paysafecard ile en sevdiğiniz oyunlarınız ve binlerce online mağazadan yapacağınız siparişler için ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir kişisel bilgi, banka hesabı veya kredi kartı bilgisi girmenize de gerek yok. paysafecard ile özel bilgileriniz her zaman korunmakta!

İlginizi çekti mi? paysafecard hakkında daha çok bilgi ve satış noktaları için tıklayın!

South East Europe Championship Facebook Sayfamızı Beğenin!Krak3n, Friday, 27/03/15 14:20
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed