Zmena kvalifkácie na IEM !
Možno ste si už prečítali newsku o zmenách na ESL a ak nie, nájdete ju v odkazoch. Spomínali sme v nej aj zmenu v spôsobe kvalifikácie na Intel Extreme Masters, ktorá bude dosť zásadná.

Úvod


Písalo nám veľa ľudí, že sme minulý ročník pokazili a aj keď nevedia ako to v skutočnosti bolo, budiž. Budeme to meniť, takže už žiadna kvalifikácia ktorá sa začne a o pár dní sa skončí, nie. Už to nebude len o prihlásení do kvalifikácie.


Nemáme EPS, nemáme aktívne ligy a preto máme v kvalifikácií veľké problémi hlavne s účasťou a dodržiavaním pravidiel. To sa zmení !


O čo ide ?


O miesto na IEM budú môcť hrať len tími, ktoré majú odohratý určitý počet zápasov v našej lige. Vďaka tomu si budú hráči dávať väčší pozor na pravidlá, ESL Wire Anti-cheat a na správanie.


Pravidlá sú už preložené, len ich musíme umiestniť na ESL.


 


Informácie
Počet slotov
  Počet slotov bude flexibilný, to znamená, že ak v lige bude 16 tímov, ktoré spĺňajú počet odohratých zápasov, tak do kvalifikácie nasadíme najlepších 8 tímov. Ak bude 32 tímov, tak nasadíme 16 a tak ďalej.
Podmienky pre vstup
Bude ich niekoľko, ktoré budú hráči musieť splniť už v našej lige. Hovoríme hlavne o fotke každého hráča tímu, meno a priezvisko hráča, vek hráča, bydlisko hráča, logo tímu a steam už asi nemusím ani spomínať.
Zamedzenie prestupov
Mesiac pred začiatkom kvalifikácie, sa uzavrú tími, takže sa nebude dať prestupovať. Od toho očakávame, že ľudia si dajú veľký pozor na dodržiavanie pravidiel.
Min. a max. počet hráčov
Počet hráčov v tíme je neobmedzený, no honorary a inactive nesmú hrať.
Zloženie hráčov
  3/5, čo znamená, že 3/5 hráčov musí mať slovenskú národnosť. To znamená, že ak bude v tíme päť hráčov tak traja musia byť slováci a tak ďalej.
Počet zápasov
Na mesiac 10 zápasov, takže ak kvalifikácia bude o 6 mesiacov, dostane sa do nej len tím ktorý má minimálne 60 odohraných zápasov.
Dodatočné pravidlá

ESL Wire Anti-Cheat je povinný - nedodanie = trestné body a zmazanie zápasu/opakovanie
Povinné točenie dema od začiatku zápasu - nedodanie = trestné body.
Všetky súbory musia byť uložené na ESL, súbory uložené inde neberieme ako médium. Súbory dodané inde - trestné body.
Screeny - musia byť 3. Dva s výsledkom a jeden so statusom hráčov. Nedodanie = trestné body + zmazanie zápasu

Dôležité súbory

ESL Wire AC

ESL Wire Portal


Naša 5on5 liga:


Takže, táto liga je už spustená, nechceme od Vás aby ste hrali v EAS, no aspoň v lige. Registrovať sa do ligy môžete cez tento link, nezabudnite si prečítať pravidlá a stiahnuť ESL Wire Anti-cheat.Záver


Tieto zmeny sa zatiaľ týkajú len CS 1.6, možno budú nasledovať aj iné hry (SC2) ale to ani srnka netuší. Začína mesiac, takže máte práve možnosť nahrať zápasy, skôr ako bude neskoro.


Držíme Vám palce.


Váš Admin tím

LaboTec, Tuesday, 02/11/10 08:28
  Links
CS 1.6 5on5 ladder
ESL vo víre zmien !
 
comments (9)
 
 
Pekne aspon sa vytvori liga v ktorej bude anticheat a bude sa dat aj hrat !!
Samozrejme toto je len úvod, keď budem mať čas detailne to prepracujem...
jen aby ji nekdo hral:D
Superstar wrote:
jen aby ji nekdo hral:D


Tak nebude kvalda na IEM...ľudia sa nájdu...ak tam bude 1 tím ktorý to splní...nuž bude sám na IEM, ak 2 spravíme BO5...jednoduché...
Konečne
nebojte sa cele to velmi lahko zrusime :)))
som zvedavy
Labotec. Chcelo by to spojit sa napr s U2 a viac preferovat tento lader. Je tu anticheat a dalo by sa to hrat. Skoda ze za to nie je nejaka cena . To by istotne prilakalo teamy :) ale dobry napad
ja by som zahral len ten team :X by to chcelo, ked niekto hlada napiste :X
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed