Nová tvár Slovenskej ESL
Ak ste pravidelnými návštevníkmi portálu ESL Slovensko mohli ste si všimnúť už prebiehajúce zmeny. Pokiaľ si kladiete otázku prečo prišla táto zmena až teraz, tak odpoveď je jednoduchá...
Skôr sa nedalo. Nie preto, že nebol čas ale jednoducho to bolo spôsobené tým, že sme nemali k dispozícii potrebné CMS moduly. Práve z nich je vytvorený nový vzhľad ESL Slovensko. Veľkú pomoc som mal hlavne v novom GFX tíme, ktorý pozostáva prevažne z kolegov z Francúzkej ESL. Pomohli mi hlavne s novými banermi a vytvorením CMS modulov. Nový vzhľad som dolaďoval asi 14 dní. Nieje to jednoduché, pretože si nemôžem dať hocikde-hocičo. Bol som limitovaný (a stále som) ponukou s rozmermi pre CMS modul. V praxi to znamenalo asi toľko, že keď som dal rad modulov, tak každý mal už nadefinovanú veľkosť a nedal sa ďalej upravovať. Mohol som ho upraviť, tá možnosť je, ALE! Ak by som ich upravil viacej, ich zobrazenie pod Internet Explorerom by bolo nekorektné. Štatisticky povedané, musel som myslieť aj na IE užívateľov, ktorý sú stále medzi nami.

Keď som už spomenul všetky prekážky, ktoré som musel riešiť, prejdem a predstavím vám nové funkcie na novej hlavnej stránke!


Zmeny


1. Hlavný banner s národnou vlajkou ostal pôvodný, ten sa nemôže meniť - je to pravidlo

2. Prvé menu je komplet prerobené, staré obsahovalo hry podľa žánru a bolo neprehľadné

- Pridané menu "Začíname na ESL" (je to návod pre začiatočníka)
- Pridané menu "Hry na ESL Sk" (zoradené hry na ESL v Slovenskej sekcii)
- Pridané menu "Špeciálne" (obsahuje ponuku pre Wire,Prémium a Kartu Hráča)
- Pridané menu "Reprezentácia" (toto je jediná a oficiálna stránka pre národný tím, ktorá sa rovnako dočká zmien)

3. Druhé menu ostalo zmien. Nemal som dôvod do neho zasahovať. Obsahuje potrebné informácie ako výber noviniek a ich archív, prehľad turnajov v eurozóne + TV. Zbierka hier alebo najhranejšia hra mi starosti nerobí...(môžem ju zmeniť)

4. Rozlúčil som sa "Odporúčaním dňa" a "Top Novinkami" dostali nový tvar a pomenovanie. Po novom budeme mať Flash modul a horúce novinky z diania na ESL. V tomto sete je pridaná novinka v podobe top 4 slovenských hráčov s najvyššou úrovňou hrania tzv. ESL Level

5. Najhranejšie hry a ligy dostali rovnako nový vzhľad a funkčnosť. Nepraktické a divné menu som zrušil, bolo na dve veci. Pridal som priame odkazy na rebríčky, čo mi príde ako viac praktické.

6. Ďalšia nová funkcia v podobe rýchleho návodu ako hrať na ESL. Stručne a ľahko.

7. Štvrtý set obsahuje informácie o ESL Karte hráča, Prémium možnostiach a fórum pre potreby komunity. Veľmi dôležite pre komunikáciu s hráčmi a poskytnutie aktualizovaných odkazov na Player portál a prémium.

8. 5 set je na podnet Labotec-a. Zobrazia sa tu turnaje pre TMNF, CSS, CS 1.6 a SC z eu a sk sekcie. Ľahko tak zistíte kde sa môžete zahrať.

9. Poslednou zmenou bola úprava Funkcií, vybral som oficiálne pozadie pre esl a odobral/pridal niektoré pomocné veci.

Dočasne som odobral aj "Novinky z iných krajín". Nevidel som potrebu využitia pre Slovenskú sekciu.

Tieto zmeny nebudú posledné. Už pracujeme pre vás na novej turnajovej stránke a ako som spomenul aj na stránke reprezentácie.

Pre podporu propagácie venuje ESL Slovensko 10 prémium účtov na jeden mesiac tým užívateľom, ktorý napíšu do komentárov (tu na ESL) odkaz, kde všade zverejnili informácie o tejto novinke. Vyhrajú tí, čo budu mať najviac.

Váš Admin tím
lao, Wednesday, 20/10/10 13:55
  Links
BZone Gaming for Life
DEFEATERS
Grunex.com
Naplno.SK
Playzone.cz
Undzwei.eu
 
comments (15)
 
 
Nová stránka bude online cca 20:15
a veeeľmi sa na ňu tešíme !

Ja by som len dodal, že zmena dizajnu len štartuje akési veľké koleso zmien na ESL. Máte sa na čo tešiť !
1 edits
tesim tesim :)
výborne :)
stránka je už nahodená ale vec takýchto rozmerov kým prejde cez 27 esl serverov trva .... chvilu strpenia kym sa vyprazdnia vsetky "cache"
dobrá práca :)
dobre ste to spravili, paci sa mi to ;)
good !
gg++
gj cakam na unban :D
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed