Najważniejsze funkcje ESL Wire
 
  Wgrywanie mediów z meczu

Dzięki ESL Wire, możesz wgrywać media z meczów na stronę ESL w sposób szybki i łatwy. ESL Wire automatycznie przekonwertuje Twoje zrzuty ekranu do plików JPG oraz spakuje w archiwum zip Twoje powtórki! Program zwiększa swoją funkcjonalność gdy jest używany wraz z narzędziem do zrzutów ekranu oraz programem antycheaterskim. Po prostu zrób zrzuty ekranu przy pomocy ESL Wire, a po wyłączeniu gry, wyskoczy okno z pytaniem o wgranie ich na stronę ESL.

  Narzędzie do screenshotów

Poprostu ustaw skrót klawiszowy do zrzutów ekranu, a ESL Wire zrobi je z każdej gry, łącznie z tymi, które nie mają własnej, wbudowanej funkcji zrzutów ekranu takich jak Poker czy ICQ Games. Kiedy robisz zrzuty ekranu przy pomocy ESL Wire, po wyjściu z gry możesz wgrać je bezpośrednio na stronę ESL. Szybko i bez wysiłku!

  Program antycheaterski ESL Aequitas

ESL Wire automatycznie sprawdza, które Twoje mecze wymagają uruchomienia Aequitasa lub LagInspect. Jeśli jest to konieczne, dany program zostanie uruchomiony przed tym jak ESL Wire wystartuje grę. ESL Aequitas posiada własną stronę zawierającą wszystkie informacje o wspieranych grach oraz możliwością jego pobrania. Laginspect jest wtyczką (plugin) ESL Wire używaną do wykrywania czy dany gracz celowo wywołuje lagi. Jest on używany w takich grach jak Pro Evolution Soccer czy FIFA.

  Czaty prywatne, grupowe i zespołowe

Czat grupowy Wszystkie gry na ESL posiadają własny kanał. Możesz do nich łatwo dołączyć przechodząc do zakładki "Kanały" w ESL Wire. Tam zobaczysz ilu graczy znajduje się na poszczególnych kanałach, a także będziesz mógł wybrać swoje ulubione czaty.
Czat zespołowy Każdy zespół posiada własny kanał do którego mogą dołączyć wszyscy członkowie drużyny po naciśnięciu przycisku "Czat zespołowy".
Czaty ze znajomymi Oczywiście istnieje także możliwość prywatnej rozmowy z Twoimi znajomymi. Jeśli chcesz, możesz tworzyć kanały publiczne lub prywatne (zabezpieczone hasłem) aby móc rozmawiać ze znajomymi.

  Wirtualne sieci LAN

VLAN oznacza wirtualny LAN (sieć lokalna). Dzięki ESL Wire, możesz wraz z Twoimi znajomymi tworzyć sieć LAN przez internet. Możesz samodzielnie stworzyć wirtualną sieć LAN i zaprosić do niej znajomych. Możesz zaprosić ich bezpośrednio z listy znajomych lub z czatu grupowego. Ponad to możesz dołączać do istniejących wirtualnych sieci i grać z innymi użytkwonikami ESL. Poprostu uruchom grę i stwórz grę sieciową. Systemowe udostępnianie danych jest domyślnie zablokowane. Funkcja wirtualnych sieci jest użyteczna dla gier, które nie wspierają serwerów dedykowanych lub na które duży wpływ mają różnice pingów. Pewne gry działają w trybie sieciowym niż internetowym. Dzięki wirtualnej sieci możesz grać w nie przez internet czerpiąc korzyści tak jakbyś grał przez sieć!

  Relacje video

Dzięki transmisji video, możesz pokazać jak grasz w swoje ulubione gry na stronie ESL. Nadawanie rozpoczniesz uruchamiając grę poprzez ESL Wire oraz wybraniu paru opcji umożliwiających transmisję. Inni użytkownicy mogą oglądać Twoje transmisje w sekcji transmisji graczy ESL.

Pobierz ESL Wire
 
Wiadomości
 
ESL Anti-Cheat: obsługa systemów operacyjnych
9
W nadchodzącej aktualizacji ESL Wire Anty Cheat zmieni się sporo, jeżeli chodzi o kompatybilność z naszymi systemami operacyjnymi. EWAC nie będzie już obsługiwany na Windows XP, Windowis Vista oraz Windows 8....
Forum
 
Latest Topics Posts
Go To Forum
Ostatnie czynności użytkowników ESL Wire
 
  1. 13/08/20 18:51 wire online check pander signed up in ESL Wire for the first time
  2. 13/08/20 18:42 wire online check Dead_august signed up in ESL Wire for the first time
  3. 13/08/20 18:36 wire online check iloves1mple signed up in ESL Wire for the first time
  4. 13/08/20 17:46 wire online check glory signed up in ESL Wire for the first time
  5. 13/08/20 17:12 wire online check dog signed up in ESL Wire for the first time
  6. 13/08/20 16:39 wire online check Super.SaiaJeans signed up in ESL Wire for the first time
  7. 13/08/20 16:34 wire online check DJ Audition signed up in ESL Wire for the first time
  8. 13/08/20 15:54 wire online check Exomatic signed up in ESL Wire for the first time
FAQ