RaidCall EMS Spring 2013 StarCraft 2 Clan: Kwalifikacje
Po raz kolejny w nasze progi zawitają rozgrywki klanowe StarCraft 2. Raidcall EMS Spring 2013 StarCraft 2 Clan to szansa dla szesnastu zespołów na sieciową rywalizacje o pulę nagród wynoszącą 5 000 USD. Wszystkich graczy, ucieszy fakt, iż zawodnicy rywalizować będą w Heart of the Swarm.

System kwalifikacji

50% drużyn uczestniczących w RaidCall ESL Major Series Spring 2013 dostanie bezpośrednie zaproszenie, przyznawane na podstawie ogólnego wizerunku drużyny w dotychczasowych turniejach. Lista drużyn zostanie opublikowana przed pucharami kwalifikacyjnymi. Wszystkie zainteresowane drużyny, powinny zatem wziąć udział w zapisach do pierwszego turnieju.

Pozostałe osiem drużyn będzie musiało wziąć udział w jednym z dwóch turniejów kwalifikacyjnych, bez limitu uczestników. Cztery najlepszy drużyny z każdych rozgrywek, otrzymają zaproszenia do udziału w fazie grupowej turnieju zasadniczego.

Każde spotkanie zostanie rozegrane w systemie 3x1on1 Bo3 na europejskim serwerze Heart of the Swarm.
Terminarz

  • Faza grupowa: Start 1 kwietnia 2013
  • Playoffy: Start 29 kwietnia 2013
Każda drużyna powinna rozegrać nie więcej niż jeden mecz w tygodniu. Każde spotkanie otrzyma odgórnie przypisaną datę, jednakże drużyny mogą aplikować o przełożenie spotkania, o ile drużyna przeciwna wyrazi na to zgodę. Każda drużyny może raz wykorzystać dziką kartę.


Stream

Wszystkie osoby zainteresowane streamowaniem meczy mogą aplikować poprzez support ticket o relacjonowanie spotkań, które będziemy promować na naszej stronie.

Nagrody pieniężne


Nagrody pieniężne sponsorowane przez ESL Major Series Spring 2013

€5,000


StarCraft 2

   1st €2,500
   2nd €1,500
   3rd €1,000Czym jest RaidCall?

RaidCall sprawia, że komunikacja z innymi osobami jest szybka i łatwa. Zużywając minimalną ilość zasobów procesora, jest idealnym rozwiązaniem komunikacji grupowej dla wszystkich rodzajów użytkowników, szczególnie graczom.
3002163, Friday, 22/03/13 10:01
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed