SC2: Świąteczny puchar od SteelSeries
Ostatnim świątecznym pucharem, który dla Was przygotowaliśmy, będą rozgrywki w StarCraft II. Cała zabawa jest stworzona dzięki współpracy z firmą SteelSeries, która ufundowała nagrody rzeczowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym jednodniowym turnieju. Więcej informacji na temat przebiegu oraz upominków podamy w drugiej części wiadomości. Tam również dostępne będą zapisy, dlatego już teraz możecie dołączać do naszych zawodów. Turniej będzie miał miejsce 27 grudnia i rozpocznie się o godzinie 17:00!

Świąteczny puchar w StarCraft II to zabawa, którą zorganizowaliśmy dzięki firmie SteelSeries. Oprócz gadżetów ufundowanych przez naszego partnera, w zabawie możecie wygrać jeszcze konta ESL Premium oraz medal.

Myszka Diablo III, 30 dni ESL Premium, medal

Podkładka Diablo III, 30 dni ESL Premium

Koszulka ESL, 30 dni ESL Premium

Medal dla zwycięzców:

   

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym turnieju, który rozgrywany będzie w systemie Best of One, Double Elimination. Każdy może wziąć udział w rozgrywkach, nie ma żadnego ograniczenia miejsc! Zachęcamy więc już teraz do dołączania do naszej zabawy. Zawodom towarzyszyć będą wielkie emocje, dlatego będzie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Dodatkowo będziecie mogli wygrać ciekawe upominki, co jeszcze bardziej zagrzeje Was do walki.

Świąteczny puchar od SteelSeries

Zapisz się!


Zapisz się do 27.12, do 17:00
Data: Czwartek, 27 grudnia
Start: 17:00
Liczba zawodników: nieograniczona
Struktura: Double Elimination

Zapraszamy do zapisów do naszej zabawy!
 

Pozostałe zasady:

Regulamin: Kliknij tutaj!
Tryb: 1on1
System: Best of One
Battle.net chatchannel: SS

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się w ESL
Wprowadź swoje konto gry
Dodaj kontakt (Skype, IRC, etc.) 
Naciśnij link do zapisów!


Weźmiecie udział w naszej zabawie? My bardzo gorąco Was do tego zachęcamy! Przed nami kilkanaście godzin, którym towarzyszyć będzie wiele emocji. Mamy nadzieję, że stworzycie bardzo ciekawe widowisko, a my będziemy mogli obejrzeć wiele wspaniałych meczów.
ziomsky, Monday, 17/12/12 06:19
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed