Galeria SC2 World Championship Series Poland Nationals
Przedstawiamy
Informacje o evencie
Miasto: Wrocław
Ulica: Powstańców Śląskich 2-4
Miejsce: Multikino
Data: 12 maja 2012
Wstęp: bezpłatny
Clasificatorios ESL

10:00 – Ceremonia otwarcia – Marc Olbertz (Blizzard) i Krzysztof Pikiewiecz (Turtle Polska)
11:10 - 1 runda – Drabinka wygranych (BO3) – 2 mecze
12:00 - 1 runda – Drabinka wygranych (BO3) – 2 mecze
13:00 – 15 minut przerwy – Wywiady
13:15 - 2 runda – Drabinka wygranych (BO3) – 1 mecz
13:15 - 1 runda – Drabinka przegranych (BO3) – 1 mecz
14.00 – 2 runda – Drabinka wygranych (BO3) – 1 mecz
14:00 – 1 runda – Drabinka przegranych (BO3) – 1 mecz
15.00 – 30 minut przerwy – Wywiady
15.30 – Finał drabinki wygranych (BO3)
15.30 – 2 runda – Drabinka przegranych (BO3) – 2 mecze
16:30 – 3 runda – Drabinka przegranych (BO3) – 1 mecz
17.30 – 15 minut przerwy – Wywiady
17.45 – Finał drabinki przegranych (BO3)
19.00 – Wielki finał (2x BO3)
21.00 – Wywiady

Drabinka finałowa
Relacja na żywo z finału WCS Poland Nationals
Zapraszamy do śledzenia relacji z finału Starcraft 2 World Championship Series Poland Nationals, które odbywają się we Wrocławiu.

21:25 Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom za stworzenie wspaniałego widowiska. Po raz kolejny pokazaliśmy, że Polska jest potęgą sportów elektronicznych, która posiada najlepszych dopingujących! StarCraft II World Championship Series Nationals Poland uważam za zamknięte!

21:17 KONIEC! Artur "Nerchio" Bloch wygrywa z Grzegorzem "Maną" Kominczem. Drugie Best of Three należało do najlepszego Zerga naszego kraju i to on został Mistrzem Polski w StarCraft II. Obydwaj zawodnicy będą reprezentowac nasz kraj w globalnym turnieju! Gratulujemy!

20:57 Nerchio wygrywa pierwszą grę z drugiego Bo3. Za chwilkę rozpocznie się drugi pojedynek. Zapraszamy do gorącego dopingu!

20:32 Całe Best of Three wygrywa Mana. Przed nami więc ostateczna rozgrywka. Kto wygra dwie mapy, zdobędzie główną nagrodę i zajmie pierwsze miejsce w StarCraft II World Championship Series Nationals Poland.

20:05 Pierwsza mapa dla Many. Jesteśmy coraz bliżej drugiego BO3 w tym wielkim finale!

19:50 GRAMY FINAŁŁŁŁ!!!!

19:30 Mana w piękny sposób wygrywa trzeci pojedynek z DieStarem i to właśnie on zagra z Nerchiem w wielkim finale. Czy będzie to szansa na rewanż? Po krótkiej przerwie zostanie rozegrane najważniejsze spotkanie tego dnia.

19:09 DieStarowi udało się wygrac drugą mapę, która była bardzo emocjonująca. Przed nami jednak kolejne, pełne Best of Three...Czas na ostatni pojedynek w finale drabinki przegranych!

18:44 1:0 dla Many. Wykorzystał moment, stworzył sobie przewagę nad DieStarem i zaatakował wszystkimi swoimi jednostkami. Już za chwilę zaczyna się druga mapa.

18:30 Kolejne 2:1 DieStara, tym razem z Tefelem i to właśnie on zmierzy się z Maną o wielki finał imprezy. Pierwsza mapa właśnie się rozpoczęła, dlatego zapraszamy do oglądania ESL.TV.

17:15 DieStar w półfinale drabinki przegranych, zmierzy się teraz z Tefelem. Mecz już za chwilę! Zapraszamy przed ekrany komputerów, do oglądania ESL.TV.

16:46 Forte 1:1 z DieStarem i czas na decydujące starcie.

16:35 DieStar przejmuje inicjatywę i to właśnie on wygrywa pierwszą mapę. Właśnie rozpoczynamy drugi pojedynek.

16:25 Aktualnie na żywo DieStar z Forte. Zwycięzca tego pojedynku będzie grał w kolejnej rundzie drabinki przegranych z Tefelem. Kto to będzie? Już niedługo o tym się dowiemy.

16:09 2:0, Nerchio w wielkim finale imprezy. Teraz czekamy na pojedynek DieStara i Forte. Kolejne emocje już za chwilę.

15:50 Nerchio zagrał lepiej w pierwszej grze i to właśnie on prowadzi w finale drabinki wygranych 1:0. Za chwilę rozpocznie się drugi pojedynek.

15:32 Już za chwilę finał drabinki wygranych, w którym zagrają Artur "Nerchio" Bloch oraz Grzegorz "Mana" Komincz. Przed nami wielkie, wielkie emocje i wspaniały pojedynek. Czy górą wyjdzie Zerg, czy Protoss? Powodzenia i dobrej zabawy!

15:07 2:0 dla Tefela, który wygrywa z Zazu w kolejnej rundzie LB. Teraz przeciwnikiem Łukasza będzie zwycięzca meczu DieStar vs. Forte.

14:50 Tefel 1:0 Zazu. W trakcie pierwszej mapy pojawił się Michał "Carmac" Blicharz, którego serdecznie witamy!

14:45 Forte wygrywa 2:1 z Yeldym i to on zagra w następnej rundzie z DieStarem. Yeldy niestety pożegnał się z turniejem.

14:31 Przed finałem drabinki wygranych mecz Zazu vs. Tefel, czyli kolejne ZvZ. Właśnie rozpoczął się ich pojedynek.
W meczu Forte i Yeldyego 1:1.

14:20 Za chwilę finał drabinki wygranej, Mana vs. Nerchio. To dopiero będzie pojedynek!

14:18 Forte 1:0 Yeldy!

14:10 2:0 dla Nerchia, który zmierzy się z Maną w finale drabinki wygranych.
Przed chwilą rozpoczął się pojedynek Forte vs. Yeldy, o awans do drugiej rundy LB.

13:57 Nerchio bliżej finału drabinki wygranych. Pierwsza mapa pada jego łupem, kolejna właśnie się rozpoczęła.
Slider żegna się z turniejem, przegrywa w drugiej rundzie drabinki przegranych 1:2 z Zazu. Zwycięzca tego meczu zmierzy się w trzeciej rundzie z Tefelem.

13:40 Za chwilę pojedynek ZvZ, Tefel vs. Nerchio. Kto okaże się lepszym? Już za moment na pewno się o tym dowiemy. W LB Slider remisuje 1:1 z Zazu, trwa właśnie gra o wszystko!

13:31 Mana pierwszym finalistą drabinki wygranych. DieStar nie wygrał z dobrze predysponowanym ani jednej mapy i spada do LB. Za chwilę drugi półfinał, Tefel vs. Nerchio.

13:20 Pierwsza mapa dla Many, właśnie rozpoczyna się drugi pojedynek z DieStarem. Powodzenia!

13:10 Mana vs. DieStar już LIVE!! Zapraszamy do oglądania naszego streama. Za minut kilka rozpocznie się również pojedynek Slidera z Zazu.

12:45 Nerchio ostatnim zwycięzcą pierwszej rundy, Forte musi zadowolic się grą w drabince przegranych. GG!

12:30 Tefel kolejnym zawodnikiem, który awansował do drugiej rundy drabinki wygranych. Yeldy niestety zadowolic się musi drabinką przegranych.

12:20 W drugim spotkaniu również remis. Nerchio 1:1 Forte. Przed nami trzecia gra, która już za chwilkę się rozpocznie.

12:15 Yeldy remisuje i przed nami ostatnie starcie. Komu uda się wygrac w tym pojedynku?

12:08 Tefel 1:0 Yeldy. Przed nami drugie pojedynki w obydwu spotkaniach!

12:05 Cóż to była za mapa! Forte wygrywa pierwszą mapę, po 20 minutach emocjonującego pojedynku. Za chwilę druga potyczka obydwu!

11:50 Nerchio z Forte już na streamie! Zapraszamy do oglądania kolejnej gry.

11:40 Już za chwilę na streamie pokażemy mecz Nerchio vs. Forte. Równorzędnie swoje spotkanie rozgrywa będą Tefel i Yeldy.

11:28 DieStar bardzo szybko przejmuje inicjatywę i wygrywa drugą mapę, przez co awansuje do drugiej rundy drabinki wygranych. Gratulujemy dobrego spotkania i czekamy na kolejne pojedynki. Przed nami chwilka przerwy.

11:18 Mana wygrywa swój mecz z Zazu 2:0 i przechodzi do drugiej rundy drabinki wygranych. Jego przeciwnik niestety spada do loser bracket.

11:12 DieStar wygrywa pierwszą mapę ze Sliderem. Przed nami drugi pojedynek. Komu uda się teraz zwyciężyć?

10:50 Za momencik pierwszy mecz, który zostanie pokazany na naszym streamie. Naprzeciw siebie Slider oraz DieStar.

10:35 Właśnie CEO Turtle Entertainment Poland, Krzysztof Pikiewicz, otworzył oficjalnie długo oczekiwany event. Ośmiu najlepszych graczy naszego podwórka, którzy zdobyli kwalifikacje poprzez internetowe eliminacje, stanie za chwilę twarzą w twarz i dostarczą nam nie lada emocji. Kto wygra turniej? Zapraszamy do typowania!

10:00 Już dosłownie za chwilę rozpocznie się StarCraft II World Championship Series Nationals Poland. Sala powoli wypełnia się widzami, a zawodnicy podłączają się do komputerów. Przygotowani na arcyciekawe widowisko?
Nadchodzące mecze
no matches found
Najnowsze wiadomości
Filmik podsumowujący WCS Poland Nationals
 Tuesday, 17/07/12 11:21

StarCraft II Nationals

Filmik podsumowujący WCS Poland Nationals

12 maja zostały rozegrane finały polskich kwalifikacji World Championship Series Poland Nationals, w których wzięło w udział ośmiu zawodników. Walka toczyła się o 10 000$ oraz awans do europejskiego etapu rozgrywek. Zwycięzcą został reprezentant Team Acer - Artur "Nerchio" Bloch (Zerg), który w finałowym pojedynku pokonał Grzegorza "Mana" Komincz (Protoss).

Powtórki z finałów World Championship Series Nationals Poland
 Wednesday, 23/05/12 20:28

StarCraft II Nationals

Powtórki z finałów World Championship Series Nationals Poland

Niedługo miną dwa tygodnie od rozegrania finałów World Championship Series Nationals Poland. Wiemy już, że na etapie europejskim będą nas reprezentować Nerchio oraz Mana. Jeżeli nie miałeś okazji oglądać tych zawodników w akcji, będziesz mógł zrobić to teraz, bowiem udostępniamy powtórki spotkań.

Podsumowanie finałów World Championship Series Nationals Poland
 Tuesday, 15/05/12 17:17

StarCraft II Nationals

Podsumowanie finałów World Championship Series Nationals Poland

W ubiegłą sobotę, w Multikinie Wrocław, został rozegrany finał eliminacji - World Championship Series Nationals Poland. Tym samym wiemy już kto awansował do kolejnego etapu i będzie reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć o kogo chodzi koniecznie przeczytaj to krótkie podsumowanie.

10000 $ w  puli nagród World Championship Series Nationals Poland
 Thursday, 10/05/12 12:52

StarCraft II Nationals

10000 $ w puli nagród World Championship Series Nationals Poland

Miło nam poinformować, że została zwiększona pula nagród w World Championship Series Nationals Poland. Zawodnicy będą walczyć o pulę nagród wartą dwa razy więcej, czyli 10,000$! Zwycięzca wyjedzie z Wrocławia z 4,000$ w kieszeni. Przypomnijmy, że finał polskich kwalifikacji odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 maja we Wrocławiu.

LG Electronic Poland ze strefą Fun Zone podczas StarCraft II World Championship Series Nationals Poland
 Thursday, 10/05/12 11:45

StarCraft II Nationals

LG Electronic Poland ze strefą Fun Zone podczas StarCraft II World Championship Series Nationals Poland

Wielkimi krokami zbliżają się finały StarCraft II World Championship Series Nationals Poland, które będą miały miejsce 12 maja. W najbliższą sobotę do wrocławskich Arkad zjedzie się najlepsza ósemka, która wywalczyła sobie miejsce w internetowych eliminacjach. Jednym z partnerów tego wydarzenia będzie firma LG Electronic Poland, która w lobby Multikina będzie miała swoje stoisko. Będzie to strefa Fun Zone, w której dziać się będzie wiele fajnych rzeczy. O co dokładniej chodzi? Zapraszamy dalej, tam rozjaśnimy całą sytuacje.

Strefa Fun Zone od MSI podczas StarCraft II World Championship Series Nationals Poland
 Thursday, 10/05/12 08:54

StarCraft II Nationals

Strefa Fun Zone od MSI podczas StarCraft II World Championship Series Nationals Poland

Już w najbliższą sobotę, 12 maja, w Multikinie we wrocławskich Arkadach odbędzie się turniej z cyklu Blizzard Nationals, polskie eliminacje StarCraft II World Championship Series. Najlepsza ósemka naszego kraju walczyć będzie o dwa miejsca do europejskiego turnieju na notebookach MSI serii Gaming. Z tej okazji firma MSI Polska będzie posiadała swoje stoisko, gdzie będzie można wziąć udział w miniturniejach w StarCraft II. O co dokładniej chodzi? Zapraszamy dalej po więcej informacji.

Uczestnicy Starcraft II World Championship Series Poland Nationals
 Wednesday, 09/05/12 20:55

StarCraft II Nationals

Uczestnicy Starcraft II World Championship Series Poland Nationals

W najbliższą sobotę, tj. 12.05, ósemka zawodników Starcrafta II, która została wyłoniona na podstawie internetowych kwalifikacji, powalczy o awans do etapu europejskiego oraz gotówkę. Na linii startu zameldują się między innymi Mana, Nerchio i DieStar. Ciekawe czy wśród nich jest zwycięzca...

StarCraft II World Championship Series Nationals Poland już 12 maja we Wrocławiu
 Wednesday, 09/05/12 20:45

StarCraft II Nationals

StarCraft II World Championship Series Nationals Poland już 12 maja we Wrocławiu

Warszawa, 9 maja 2012 roku - Electronic Sports League Polska ma przyjemność ogłosić, że StarCraft II World Championship Series Nationals Poland odbędzie się 12 maja 2012 r. we Wrocławiu. W turnieju wezmą udział najlepsi polscy gracze na tej platformie, którzy walczyć będą o nagrody pieniężne. Ich łączna pula wynosi aż 10,000$. Ponadto zwycięzca będzie miał szanse wziąć udział w Blizzard Entertainment's StarCraft II World Championship Series (WCS). Przed tym jednak, zdobywca pierwszego i drugiego miejsca w polskim turnieju zmierzy się z europejską czołówką, która rywalizować będzie o slot na światowe finały StarCraft II WCS Global Finals.

Nagrody pieniężne

SCII World Championship Series Poland Nationals

1 miejsce Nerchio - 4.000$
2 miejsce MaNa - 2.500$
3 miejsce DieStar - 1.200$
4 miejsce Tefel - 700$
5 miejsce Forte - 400$
6 miejsce Zazu - 400$
7 miejsce Slider - 400$
8 miejsce Yeldy - 400$

Finaliści WCS Poland Nationals
Facebook