EPS LoL: Dwa zespoły rezygnują z dalszej gry
Chcielibyśmy, aby takich wiadomości pojawiało się u nas jak najmniej - jednakże, brak profesjonalizmu ze strony niektórych graczy, zmusza nas do tego typu publikacji. Począwszy od siódmej kolejki rozgrywek ESL Pro Series w League of Legends, listę uczestników opuszczają aż dwa zespoły, które postanowiły zrezygnować z dalszego udziału w Ekstraklasie Gier Komputerowych. Więcej informacji na ten temat w dalszej części newsa.
Mowa tu o takich formacjach jak FenomenGod oraz Kielich Sliwczaka, których nie zobaczymy już w rozgrywkach VII Sezonu ESL Pro Series. Z pewnością jest to wielka strata dla fanów League of Legends, którzy na bieżąco śledzili poczynania tych drużyn. Zaznaczamy jednak, że jest to decyzja tylko i wyłącznie zawodników.

"Rezygnacja trzech zespołów z aktualnego sezonu ESL Pro Series to dla nas wielka strata ale także i przy tym wielki zawód. Polska scena League of Legends pokazała mi jedynie jak bardzo jest jeszcze niedojrzała i jak bardzo musimy w każdym turnieju być restrykcyjni, aby takie sytuacje w przyszłości, powtórzyć się nie mogły. Szkoda, że do najważniejszego turnieju w kraju, aż tyle drużyń podeszło z totalnym brakiem zaangażowania, ale dzięki temu też wiemy czego nie robić w przyszłym sezonie (o ile takowy się odbędzie). Przez ten brak profesjonalizmu, możemy zapłacić naprawdę surową cenę." - Radosław "Ayden" Kwiatkowski, ESL Game Head League of Legends Poland.

Rozgrywki ESL Pro Series są dostępne tylko i wyłącznie dla użytkowników Electronic Sports League z aktywnym statusem Premium. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży kont ESL Premium na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce - Allegro.pl. Konto można zakupić również dzięki usłudze SMS, gdzie mamy przygotowane 3 ciekawe oferty. Dokonaj zakupu ESL Premium i bierz udział w naszych rozgrywkach!

3002163, Wednesday, 30/10/13 11:17
 
comments (6)
 
 
Nie ma kto tych teamow utrzymywac dlatego tak sie dzieje...
Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży kont ESL Premium na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce - Allegro.pl.

Jasne =D

Użytkownik ESL-sklep. Ten użytkownik nic teraz nie sprzedaje.

Ogarnijcie to ludzie z profesjonalnej organizacji ESL Polska, a potem kierujcie pretensje do graczy...
1 edits
w FIFE takie rzeczy nie mają miejsca ;)
może drużyny po zakwalifikowaniu się powinny automatycznie otrzymać konto premium, i była by to zachęta i brak kosztów ?
Powiedziało ESL - najbardziej profesjonalni ^.^ Nawet jeśli za kamerą są profesjonalni ludzie, to napewno nie w SC2 (oprócz zeda i imby), a reszta jest po prostu żałosna. Jak był turniej PC na wypasie uwaga cytuję : "Jak myślisz kto wygra bezdomny czy smutas?" Nawej jeżeli ich znają to po kiego ch*ja na antenie to przedstawiacie? Ja naprzykład oglądam streamy z komentatorami i oczekuję od nich profesjonalizmu, którego Wy ESL nie pokazujecie jak narazie. Więc radzę patrzeć na siebie za nim kogoś subiektywnie ocenicie dobra?
Najbardziej profesjonalna jest strona ESL, profesjonalnie nie mozna nic znalezc xDD
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed