Finały V Sezonu ESL Pro Series w StarCraft II
15-16 grudnia odbędą się finałowe rozgrywki V Sezonu ESL Pro Series w StarCraft II. Zadajecie sobie pewnie pytanie, co z Counter-Strike: Global Offensive? W tym sezonie postanowiliśmy podzielić finały na dwie części. Najpierw odbędzie się turniej w SC2, a w styczniu faza pucharowa rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive. W finałach lanowych w StarCraft II udział weźmie cała najlepsza 8, która przebrnęła przez pierwszą fazę grupową. Runda pucharowa będzie miała miejsce w nowym studiu ESL TV, które mieści się w Tychach! Po więcej informacji na temat finałów zapraszamy dalej!
Finały ESL Pro Series po raz trzeci odwiedzają Śląsk! Tym razem będą to Tychy i zupełnie nowy charakter naszej imprezy. Runda finałowa w StarCraft II rozegrana zostanie w nowym studiu ESL.TV, która będzie miała tym samym swoją premierę. Co za tym idzie? Impreza nie będzie miała charakteru otwartego, a wszystkie jej mecze śledzić będziecie mogli w naszej internetowej telewizji. Przekażemy Wam dokładnie wszystko, co będzie się działo 15 i 16 grudnia. Dodatkowo zwycięzca EPS V SC2 otrzyma bezpośredni slot na IEM Poland, który odbędzie się w dniach 18-20 stycznia 2013 roku w Katowicach i będzie walczył o 32 000 USD. Dla wszystkich tych, którzy wspólnie z nami będą oglądać finałowe pojedynki, szykujemy kilka ciekaw atrakcji i możliwość wygrania ciekawych nagród od naszych partnerów. Będzie to bardzo gorący weekend z SC2. Nie możecie tego przegapić!

Partnerami finałów V Sezonu ESL Pro Series w StarCraft II są firmy SteelSeries, BenQ, NTT oraz Kingston. Łączna pula nagród gotówkowych wynosi aż 6200 PLN!. Gospodarzem imprezy będzie, znany wszystkim z prowadzenia finałów IV Sezonu, Michał Łagowski. Mecze komentować dla Was będzie: Michał "Zeed" Bogacz wraz z zaproszonymi gośćmi, którym będzie między innymi gracz SC2, Rafał "ParanOid" Kontowicz.

W rundzie finałowej będziecie mogli podziwiać zmagania takich gwiazd jak:

 • Tomasz "Tarson" Boroń
 • Artur "Nerchio" Bloch
 • Grzegorz "uzer" Muśko
 • Igor "Indy" Kaczmarek
 • Marcin "DieStar" Wieczorek
 • Łukasz "Tefel" Czarnecki
 • Michał"Królu" Królewski
 • Radosław "VegaDaNa" Danowski


 •   

  Pula nagród gotówkowych została podzielona na trzy części. Zobaczcie, jakie sumy zgarnie trójka najlepszych!

  1 miejsce: 3200 PLN + bezpośredni awans na IEM Poland
  2 miejsce: 2000 PLN
  3 miejsce: 1000 PLN

  Mamy nadzieję, że zarezerwujecie sobie czas i w trzeci weekend grudnia będziecie razem z nami śledzić poczynania najlepszych graczy StarCraft II naszego podwórka. Choć w tym sezonie, forma finałowa jest trochę inna, mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to Wam w dopingowaniu swoich ulubieńców. Komu uda się wygrać V Sezon EPS? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod tą wiadomością!

  ziomsky, Wednesday, 28/11/12 07:44
   
  comments (1)
   
   
  głupota roku :)
   
   
   
  Information:
  • info write comment not allowed