Start drugiej fazy EPS w StarCraft II
Za nami pierwsza runda rozgrywek V Sezonu ESL Pro Series w StarCraft II. Wszystkie pojedynki grupowe zostały zakończone, dlatego czas na krótkie podsumowanie i zapowiedź drugiej tury naszych zawodów. Z czterech grup, w których mieliśmy po czterech zawodników, dalej awansowała najlepsza dwójka. Nasi gracze zostali podzieleni na dwie, z których do trzeciego etapu przejdzie po dwóch z każdej. Komu udało się awansować? Jak wygląda zestawienie w kolejnej rundzie? Po więcej informacji zapraszamy dalej!
Za nami cztery tygodnie rozgrywek w Sezonie V ESL Pro Series w StarCraft II. Na linii startu naszego turnieju mieliśmy 16 zawodników, którzy walczyli w swoich grupach o awans dalej. W każdym dniu naszych zawodów, swoje mecze rozgrywali gracze jednej grupy. Spotkania były niesamowicie zacięte, ponieważ na tej fazie z EPS musiała się pożegnać połowa zawodników. Kto okazał się lepszy i awansował do drugiej rundy?

Tomasz "4966942" Boroń - I miejsce w grupie A
Igor "Indy" Kaczmarek - II miejsce w grupie A
Łukasz "4983344" Czarnecki - I miejsce w grupie B
Radosław "Dana" Danowski - II miejsce w grupie B
Artur "Nerchio" Bloch - I miejsce w grupie C
Grzegorz "userek" Muśka - II miejsce w grupie C
Marcin "DieStar" Wieczorek - I miejsce w grupie D
Michał "3476298" Królewski - II miejsce w grupie D

W drugiej rundzie nasi finaliści zostaną podzieleni na dwie grupy. Końcowy wynik w każdej grupie będzie miał znaczenie, ponieważ na podstawie tych grafik rozstawimy graczy w fazie finałowej. Jak wyglądać będzie zestawienie?


Grupa E:
4983344
DieStar
Indy
userek
Group F:
4966942
Nerchio
Dana
3476298

Mecze grupy E zostaną rozegrane 15 listopada od 19:00. Data spotkań grupy F nie jest jeszcze znana, ale w trakcie na pewno Was o tym poinformujemy. Zachęcamy do kibicowania swoim ulubieńcom, wszystkie starcia pokażemy w ESL.TV!

ESL TV - Kanał II

Premium

Rozgrywki ESL Pro Series są dostępne tylko i wyłącznie dla użytkowników Electronic Sports League z aktywnym statusem Premium. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży kont ESL Premium na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce - Allegro.pl. Konto można zakupić również dzięki usłudze SMS, gdzie mamy przygotowane 3 ciekawe oferty. Dokonaj zakupu ESL Premium i bierz udział w naszych rozgrywkach!

Pomoc

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, możecie się skontaktować z adminami Druzdil i 5770443. Kontaktuj się z administracją najlepiej przez etykietę wsparcia.Dostępna jest również specjalna strona dedykowana EPS na której będą publikowane wszystkie informację. Można na nią zajrzeć, klikając w tutaj.

ziomsky, Wednesday, 14/11/12 10:03
 
comments (1)
 
 
Dzisiaj, Piątek 16.11.12 o 19:00 na kanale http://twitch.tv/esl_poland2, relacja z rozgrywek, serdecznie zapraszam.
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed