Przedstawiamy
Na temat EPS
W ESL Pro Series biorą udział wyłącznie najlepsi z najlepszych w kraju. Liga jest wydarzeniem cyklicznym, toczącym się w trakcie dwóch sezonów rocznie, wiosennego i jesiennego, trwających po 3 miesiące. każdemu z sezonów towarzyszy impreza finałowa.

Główne założenia ESL Pro Series to:

Z góry zaplanowane kolejki
Ochrona ESL AntyCheat
Ograniczona liczba uczestników
Kwalifikacja z ESL Amateur Series
Finaliści zostają zaproszeni na imprezę lanową

Najnowsze wiadomości
ESC ICY BOX po raz piąty zwycięzcą EPS
 Monday, 18/02/13 13:49

ESL Pro Series Season V

ESC ICY BOX po raz piąty zwycięzcą EPS

W minioną niedzielę mogliśmy podziwiać popis umiejętności najlepszych drużyn V Sezonu ESL Pro Series w Counter-Strike: Global Offensive. Do studia ESL TV, które mieści się w Tychach, przyjechały cztery drużyny, by walczyć o tytuł mistrzowski oraz wielkie nagrody pieniężne. Całe widowisko mogliście oglądać w naszej internetowej telewizji. Naszej relacji towarzyszyły ciekawe konkursy z nagrodami. Ostatecznie, po raz piąty, drużyna ESC ICY BOX nie dała cienia szans swoim rywalom i zgarnęła największe laury. MVP całego turnieju został Jarosław "pasha" Jarząbkowski.

Zagłosuj na MVP turnieju i wygraj
 Sunday, 17/02/13 12:01

ESL Pro Series Season V

Zagłosuj na MVP turnieju i wygraj

Finały piątego sezonu ESL Pro Series w Counter Strike Global Offensive właśnie się rozpoczęły. Najlepsi zawodnicy w Polsce będą walczyć o grubą kasę i tytuł mistrzowski. Na tę okazję nie może zabraknąć konkursów. Jeden z nich jest bardzo prosty, wystarczy wziąć udział w głosowaniu na MVP meczu finałowego!

EPS - konkurs na stream
 Sunday, 17/02/13 11:58

ESL Pro Series Season V

EPS - konkurs na stream

Nie zapominamy o widzach ESL TV Polska. Oglądając zmagania najlepszych zawodników najnowszego kantera w Polsce, macie szansę wygrać niesamowity monitor gamingowy BenQ 24” XL2411T. Co będziecie musieli zrobić, aby zdobyć ten sprzęt? Odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących naszego partnera, który ufundował nagrodę.

Finały V Sezonu ESL Pro Series w CS:GO
 Wednesday, 06/02/13 15:06

ESL Pro Series Season V

Finały V Sezonu ESL Pro Series w CS:GO

Ostateczna rozgrywka V Sezonu ESL Pro Series w Counter-Strike: Global Offensive zbliża się wielkimi krokami! Walka o tytuł Mistrzowski, pomiędzy czterema najlepszymi drużynami pierwszej fazy, rozegra się już w niedzielę 17 lutego. Areną zmagań będzie nowoczesne studio ESL w Tychach, w którym dzień wcześniej rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w FIFA 13. Wszystkich fanów Counter-Strike: Global Offensive zapraszamy do oglądania relacji w ESL.TV. Pokażemy wszystko, co dziać się będzie 17 lutego na Śląsku!

Nerchio mistrzem V Sezonu ESL Pro Series!
 Monday, 17/12/12 12:21

ESL Pro Series Season V

Nerchio mistrzem V Sezonu ESL Pro Series!

Miniony weekend to czas wielkich emocji, które związane były z finałami V Sezonu ESL Pro Series w StarCraft II. Ośmiu najlepszych zawodników naszego podwórka spotkało się w Tychach, aby walczyć o tytuł mistrzowski i wielkie pieniądze. Była to wielka uczta dla fanów SC2, w której głównym "kucharzem" okazał się Artur "Nerchio" Bloch. Nasz najlepszy Zerg nie przegrał ani jednej mapy i to jemu przypadły największe laury. W drugiej części wiadomości możecie dowiedzieć się trochę więcej o finałach. Zapraszamy do przejścia dalej!

EPS V - konkurs na mema
 Sunday, 16/12/12 14:37

ESL Pro Series Season V StarCraft II

EPS V - konkurs na mema

Wszyscy użytkownicy Internetu choć raz spotkali się z hasłem "meme". ESL Polska także zna potrzeby i inwencję fanów, więc wychodzimy naprzeciw Wam i organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest pokaźna paczka od Steelseries. Mowa tu o zestawie inspirowanym grą Diablo 3. Prace będziecie mogli nadsyłać już po evencie, po zakończeniu turnieju. Liczymy na Waszą pomysłowość, z której scena StarCrafta jest tak znana.

Głosuj na MVP turnieju EPS V!
 Sunday, 16/12/12 14:26

ESL Pro Series Season V StarCraft II

Głosuj na MVP turnieju EPS V!

Polskie finały ESL Pro Series V w Tychach trwają w najlepsze, ale to do Was należy wybór MVP turnieju. Każdy ma swojego faworyta do zwycięstwa, jednak plebiscyt ten ma wyłonić przede wszystkim zawodnika, który cieszy się największą sympatią sceny StarCrafta. Głosować można już dziś od godziny 12:00 na czterech finałowych uczestników. Przypomnijmy, że zwycięzca otrzyma cenną kamerę BenQ M23. Do dzieła!

Kingston partnerem finałów EPS w StarCraft II
 Friday, 14/12/12 17:11

ESL Pro Series Season V

Kingston partnerem finałów EPS w StarCraft II

Już w najbliższy weekend odbędą się finały V Sezonu ESL Pro Series w StarCraft II. Rozgrywki pucharowe będą miały miejsce w nowym studiu polskiego oddziału Electronic Sports League, które mieści się w Tychach. Relację z całego turnieju będziecie mogli oglądać na kanale drugim ESL.TV. Jednym z partnerów EPS jest firma Kingston, dzięki której całe zmagania mogły mieć miejsce. Miło nam ogłosić, że w czasie oglądania finałów, będziecie mogli wziąć w licznych konkursach, w których do wygrania upominki od tej właśnie firmy. O co dokładniej chodzi? Zapraszamy dalej po więcej informacji na ten temat.

Nagroda MVP od BENQ
 Friday, 14/12/12 17:05

ESL Pro Series Season V

Nagroda MVP od BENQ

Partner piątego sezonu ESL Pro Series - BENQ, ufunduje nagrodę dla najbardziej wartościowego gracza, finałowego turnieju Starcrafta II. Wyboru MVP dokonacie Wy, poprzez specjalną aplikacją, którą udostępnimy na facebooku. Przypomnijmy, że zmagania najlepszych zawodników w Polsce będzie można śledzić w ESL TV w sobotę i niedzielę.

Finały EPS V - prezentacja uczestników
 Friday, 14/12/12 13:42

ESL Pro Series Season V

Finały EPS V - prezentacja uczestników

W dniach 15-16 grudnia w studiu ESL TV Polska zostaną rozegrane finały piątego sezonu ESL Pro Series w Starcrafta II. Ósemka najlepszych zawodników, która wywalczyła awans poprzez turnieje eliminacyjne, powalczy o 6200 złotych. Zapoznajcie się z sylwetkami graczy i wskażcie swojego faworyta!

Relacja z finałów EPS V - StarCraft 2
 Thursday, 13/12/12 11:58

ESL Pro Series Season V StarCraft II

Relacja z finałów EPS V - StarCraft 2

Nadchodzący weekend przyniesie nam wiele emocji, gdyż rozpoczną się finały ligi ESL Pro Series sezonu piątego, gdzie o miano najlepszego zawodnika powalczy 8 zawodników. Odbędą się w nowym studiu ESL.TV Polska, które zostanie zaprezentowane właśnie podczas tej imprezy. Całe rozgrywki będzie można oglądać w ESL.TV Polska, jak zawsze na kanale drugim. Najlepsze mecze, wywiady, konkursy - start: Sobota 12:00!

Galeria ESL Pro Series 4 Polska
Drabinka finałowa EPS CSGO
Mecze finałowe EPS CSGO
no matches found
Zagraj w prestiżowych rozgrywkach EPS
Masz pytanie ?
Facebook
Oglądaj na żywo w ESL TV
ESL Ladders ESL Amateur Series ESL Pro Series