EPS II Polska - turniej kwalifikacyjny CS
Counter-Strike 1.6 to zdecydowanie najpopularniejsza gra w polskiej sekcji ESL, ale nie tylko. Gra jest fenomenem od blisko dziesięciu lat, ciągle jest na "topie". Nie mogliśmy zapomnieć o użytkownikach tej produkcji przy tworzeniu rozgrywek ESL Pro Series II. Startujemy, jednak najpierw z turniejami eliminacyjnymi, by wyłonić uczestników EPS.
W nadchodzącym drugim sezonie ESL Pro Series Polska zobaczymy dziesięć pięcioosobowych drużyn. Na jakiej zasadzie zostaną one wyłonione? Nic skomplikowanego. Przeprowadzimy trzy turnieje eliminacyjne, gdzie każdy gracz w zespole będzie musiał mieć aktywny status Premium. Po rozegraniu pierwszych kwalifikacji poznamy czterech uczestników EPS II.

Drugi i trzeci turniej wyłoni odpowiednio kolejne cztery i dwie ekipy. Walczyć będą w ESL Pro Series II przez niecałe dwa miesiące, by ostatecznie spotkać się na wielkim finale. Tam pojedynki będą pełne emocji - zwycięzca zgarnia tytuł mistrza, a także największą nagrodę w postaci żywej gotówki. Dla drugiej i trzeciej drużyny również przygotowane zostały pieniążki w postaci polskich złotych. Po zakończeniu kwalifikacji do EPS, ruszamy z kwalifikacjami do 2 sezonu EAS (ESL Amateur Series), która będzie jedyną możliwością awansu do kolejnego sezonu ESL Pro Series.

Rozgrywki ESL Pro Series są dostępne tylko i wyłącznie dla użytkowników Electronic Sports League z aktywnym statusem Premium. Zasada ta dotyczy również turniejów eliminacyjnych. Zakup konta ESL Premium nie jest trudny, aktywowana została możliwość zakupu nawet przez serwis aukcyjny Allegro.pl.

Kup konto ESL Premium na portalu aukcyjnym - Allegro.pl!

Wprowadziliśmy nową ofertę, która jest o wiele bardziej atrakcyjniejsza dla naszych użytkowników. Przygotowanych jest dla Was kilka promocji, między innymi: 2x konta ESL Premium, z czego jedno tańsze jest o 40% lub zakup "premek" dla całego zespołu pięcioosobowego na okres trzech miesięcy. Sami sprawdźcie nasze oferty, bo naprawdę są godne zainteresowania.


I turniej eliminacyjny - EPS II Polska CS 5on5

Zapisz się!

Zapisy: do 23 marca 23:59
Start: 24 marca 21:00
Ilość miejsc: 32 sloty
Struktura: Single Elimination
 

Główne zasady:

Regulamin: Kliknij tutaj!
System: Best of Three
System rund: MR15
Tryb: 5vs5
Kanał IRC: #esl.cs.pl
 

Harmonogram:

I runda: 24.03 21:00
II runda: 25.03 21:00
III runda: 26.03 21:00

Serdecznie zapraszamy do rozgrywek i udziału w tych prestiżowych rozgrywkach. Najlepsi otrzymają bardzo cenne nagrody w postaci dużej ilości gotówki, a na dodatek spotkają się na wielkim finale, gdzie podziwiać ich będą fani z całej Polski. Spróbuj i Ty, może masz szanse na zaistnienie w najwyższych lotach lidze - ESL Pro Series?


1536442, Saturday, 19/03/11 11:48
  Links
Strona ESL Pro Series II Polska
 
comments (34)
 
 
Powodzenia:)
Pierwszy! :P
edit. jednak drugi :(
2 edits
GL & HF ;)
No oczywiśćie ESL musi sobie zarobić i tylko Ci co hajs ciagle wydają na premium moga zagrać i pokazać na co ich stać ; <
#4 Bywa!
#4 - w DE wymagają premium + trusted, więc u nas nie jest jeszcze tak źle:)
bez kasy za premki nie byloby nagrod ;)
dziewiąty!
low
na wszystko narzekaja ;-D
opri będzie! ;D
mecze w sobote i piatek o 21 niezle !
no bez przesady z tym piatkiem i sobota...
Kurde, gdyby nie blok to sam bym to wygrał (ironia zamierzona).
#6 tylko ze karte kupujesz raz i masz a wasze smieszne premium jest zalosne...
Kazdy członek drużyny musi mieć premium czy tylko Drużyna Premium ?
[...] . Przeprowadzimy trzy turnieje eliminacyjne, gdzie każdy gracz w zespole będzie musiał mieć aktywny status Premium. [...]

To chyba rozwieje Twoje wątpliwości #16:)
#15 - w każdym EPS w każdym państwie wymagane jest premium, więc to nie nasz wymysł.
lepszej daty niz weekend nie mozna bylo wybrac..
#18 - 2 tura będzie startowała w kolejny poniedziałek, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Nie wiem czy dobrze rozumiecie tenże prosto napisany news, ale może przypomnę - każdy gracz w drużynie musi posiadać aktywne konto Premium, aby drużyna mogła zarówno zapisać się do turnieju, jak i w nim uczestniczyć. Dlatego zanim wyślecie zgłoszenie, to najpierw upewnijcie się czy wszyscy mają Premium (także gracze inactive, których swoją drogą i tak nie powinno być w drużynie!).
Można dodawać w trakcie qualsów?
W trakcie kwalifikacji drobne zmiany mogą zostać przeprowadzone:). Nowy zawodnik musi posiadać konto premium. Po każdej turze najlepsze zespoły będą zablokowane i zmiany będą wykluczone. Oczywiście gracze zwycięskich teamów nie będą mogli grać w kolejnych eliminacjach.
2 edits
hf : )
w meczach mozna godziny przestawiac?
#24 - zależy od ilości zgłoszeń. Przy 32 teamach harmonogram podany jest wyżej, więc mamy 1 dzień = 1 mecz. W przypadku zgody obu drużyn godzina może zostać zmieniona ( za wcześniejszą akceptacją admina ).
Team by sie przydał... xD Ktos przygarnie?;P
aha lament że wymagają premium ale duże nagrody to by sie chciało ?
na
2 edits
NT
Drużyny typu US FF będą rozstawione ? :> Czy mogą się spotkać np w 1 kolejce.
W każdej turze eliminacyjnej rozstawimy 4 najlepsze teamy wzorując się na aktualnych tabelach ligi Cybersport.
2 edits
czyli FX, Gameburg, Delta i FF - tylko te teamy rozstawiacie osobno?
Tym "bardziej znanym" też dobieracie konkretnych przeciwników, czy poza tą czwórką wszystko odbywa się losowo?
Wszystkie nierozstawione drużyny dobierane będą losowo przez system:)
Właśnie miało miejsce losowanie pierwszej rundy eliminacji EPS. Drzewko turniejowe dostępne jest tutaj: http://www.esl.eu/pl/pro-series/season2/cs/pierwsza_tura/rankings/

Jak już było wspomniane wyżej przez deiksa, rozstawiliśmy drużyny patrząc na aktualną pozycję w Lidze Cybersport. Rozstawione zostały cztery zespoły, resztę automatycznie dolosowywał system.
Link do aktualnej tabeli cybersportu - http://cybersport.pl/liga/Counter_Strike_1_6/liga/360

Do głównej grupy EPS z tej rundy eliminacyjnej awansują cztery zespoły. Życzymy wszystkim powodzenia w zawodach i niech wygrają najlepsi!
1 edits
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed