Bartas vs. KarteKpL
Contestants Parameters
 16.  9.

 Bartas
 
vs.
 KarteKpL
 
Status: closed
MatchID 22216750
Date Wednesday, 20/04/11 15:00
Calculated 20/04/11 16:03
Match setup (enter result, reschedule)
Upload match media (screenshots, demos)
2 Minor Penalty  for  Bartas
    ( Oświadczenie przedmeczowe dodane po czasie )

Result Media
4 : 5
6 : 0
draw
Points +1 : +1
20/04/11 15:59
Round 1
113 kB, 20/04/11 15:59, by Bartas
20/04/11 15:57
Round 1
192 kB, 20/04/11 15:57, by KarteKpL
Reports

21/04/11 11:54 • ESL Pro Series Polska Sezon 2 - FIFA 11 PC
  -Kolejka 2-
  TBA vs. TBA
 • [ Oświadczenia przedmeczowe ]
 • Czwarta kolejka i kolejny sprawdzian dla mojej formy. Koniec spekulacji. W tym meczu musze wygrać i tego muszę się trzymać. Kartek to świetny gracz, nawet kiedy gra słabo, nadrabia doświadczeniem i może to być kluczowe w każdym momencie gry. Mam nadzieję, że wróci do mnie szczęście takie jak było w każdym meczu z Cezarym i zdobędę pierwszy komplet w tym sezonie EPS.

 • Czwarty mecz w Ekstraklasie Gier Komputerowych przychodzi mi się zmierzyć z Bartasem, który swoją dotychczasową postawą w EPS na pewno wielu zaskoczył. Mimo wszystko w meczu ze mną będzie chciał udowodnić, że nie przypadkiem został Mistrzem Polski !!. Myślę, że będzie to wspaniałe spotkanie, pełne emocji i wrażeń. Bartas na pewno czymś będzie chciał mnie zaskoczyć jak przystało Mistrza Polski!! Moim zadaniem jest granie na pełnej i jak najwięcej na przypał - to mój przepis na sukces. Postaram się strzelać z QA z każdej pozycji, wchodzić na pałę w obrońców i liczyć, że coś mi się odbije i wyjdę sam na sam. W obronie postawie duży nacisk na przycisk zwany odbiorem piłki, to może nie będę dostawał kanałów i piłka nie będzie się odbijać od drewnianych nóg moich obrońców. Zapowiada się wspaniały pojedynek, zapraszam wszystkich !
 • [ Przebieg meczu ]
 • TBA0:0TBA

  TBA 0:0TBA

  Łącznie:0:0
 • [ Oświadczenia pomeczowe ]
 • Nie wiem, naprawde nie wiem jak mam to zrobić żeby wygrać 2 mecze skoro FIFA i tak wybierze zwyciężce 0_o KOlejny mecz i kolejne karne, niestety moj piłkarz nawet przy minimalnym użyciu mocy trafia w poprzeczke... Nie ma słow by opisać rozgoryczenie jakie towarzyszy takiej sytuacji...bo co można zrobić ? jedynie złapać się za głowe. Pomimo karnych pierwszy mecz bardzo wyrównany i z bardzo dużą ilością przypadku, ale cóż taka FIFA. Drugi mecz w pełni kontrolowany no i podział punktów...
 • Czwarta kolejka, czwarty remis, cztery punkty. Cztery to chyba mója ulubiona liczba... W pierwszym meczu wielka pogoń za Bartasem, który wygrywał już 3-0. Jak to fifa 11 na pc, kilka odbijanek fantastycznych zagrań, podań przechodzących obok obrońców i zrobiło sie 4:3 dla mnie. Bartas strzela na 4:4 i karne, które to właśnie moja skromno osoba wygrywa. Kolejny mecz przegrywam 6:0 po bardzo słabej grze z mojej strony i o wiele lepszej Bartasa. Mecz bez historii, zostałem rozpykany, dzięki i powodzenia dalej !
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
 • info write comment not allowed