ESL Pro Series Season 2 Counter-Strike I tura kwalifikacyjna

[ Complete rules ] [ Admins ] [ Penalty points log ]

Description

Regulamin
W turniejach eliminacyjnych obowiązuje regulamin laddera CS 5on5 MR15. Dodatkowe informacje umieszczone zostaną przez admina w komentarzu pod każdym meczem drabinki.

Zasady CS w ESL!
ESL Wire Anty-Cheat
ESL Wire Anti-Cheat jest obowiązkowym programem, który musi zostać włączony u każdego zawodnika podczas trwania całego meczu.
Wymagania
- przynajmniej 5 ważnych/aktualnych, zarejestrowanych SteamID
- logo drużyny (wymiary: 100x100 pikseli)
- status premium u każdego członka teamu
Dodatkowo zostaną skasowane, a zespoły ich używające otrzymają punkty karne. Pamiętać należy, że nazewnictwo, które wyraźnie kłóci się z ogólnie przyjętymi normami dobrego zachowania, zostanie również usunięte a zespoły ukarane. To samo tyczy się loga drużyny. Loga zastrzeżone prawnie (copyrighted) oraz loga, które są sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami dobrego wychowania, nie zostaną zaakceptowane.
Organizacje i klany
Jedna organizacja może wystawić w eliminacjach do EPS tylko jedną drużynę. Zabrania się więc zapisywania 2 dywizji reprezentujących jedną organizację.
Runda nożowa
Drużyna po lewej stronie na stronie meczowej ma prawo do rozegrania wybranej przez siebie mapy jako pierwszej. Na początku obu map nakazuje się przeprowadzenie rundy nożowej, której zwycięzca wybierze stronę.
Dogrywka
W przypadku remisu na danej mapie (15:15) należy rozegrać dogrywkę ( mr3, mp_startmoney 10000 ). Przed startem dogrywki drużyny powinny zamienić się stronami.

Parameterpool

Map

  • de_dust2 *
  • de_inferno
  • de_nuke
  • de_train
  • de_tuscan

* = Default

Details

Signup:
Category: Cup
Rankingsystem: cup
Matchsystem: oneround_noshift
Min. members: 5
Max. members: 7
Match adjournment: 14 days 28 days
Match abort: inactive
Autoconfirm: 60 min.
Protest period: 3 days