EPS LoL: Pulse eSports wycofuje się z rozgrywek
Rozgrywki VII Sezonu ESL Pro Series trwają w najlepsze. Uczestnicy w pięknym stylu walczą o kolejne punkty w tabeli, nie szczędząc sobie pięknych zagrań. Fanom w to graj, a my cieszymy się z rosnącej popularności nowego sezonu Ekstraklasy Gier Komputerowych. Niestety, z dalszej rywalizacji w EPS postanowili zrezygnować zawodnicy Pulse eSports. Więcej informacji w dalszej części newsa.
Za nami pierwsza kolejka rozgrywek VII Sezonu ESL Pro Series. Dzisiejszego wieczora niektóre zespoły rozegrają ostatnie spotkania w drugiej kolejce ligowej. Dwanaście zespołów przystąpiło do rywalizacji w Ekstraklasie Gier Komputerowych - niestety z dalszej gry zrezygnowali zawodnicy Pulse eSports. W związku z tym, administratorzy rozgrywek podjęli decyzję, iż VII Sezon EPS zostanie dokończony z niezmienną obsadą, bez udziału drużyny Shusheia - tym samym nikt nie zastąpi graczy Pulse eSports w dalszych zmaganiach.

Już niedługo ruszymy z trzecią kolejką VII Sezonu ESL Pro Series. Przed nami bardzo ciekawe konfrontacje, które oczywiście będziemy transmitować w ESL.TV. Zapraszamy wszystkich do oglądania spotkań i śledzenia na bieżąco wydarzeń w turnieju League of Legends. Więcej informacji już wkrótce!

Rozgrywki ESL Pro Series są dostępne tylko i wyłącznie dla użytkowników Electronic Sports League z aktywnym statusem Premium. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży kont ESL Premium na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce - Allegro.pl. Konto można zakupić również dzięki usłudze SMS, gdzie mamy przygotowane 3 ciekawe oferty. Dokonaj zakupu ESL Premium i bierz udział w naszych rozgrywkach!

3002163, Thursday, 10/10/13 09:56
 
comments (4)
 
 
serio super wyjaśnione ;d
Noo, dużo się dowiedziałem czemu nie biorą udziału xd
Może tu nie jest napisane ale obecnie grają w teamie z bot lane który nie jest z Polski czyli nie mogli grać EPS'a.
Nie grają bo konta mają na west, znaleźli sobie pre bota i chcą coś tam osiągnąć, tutaj grali na smurfach i z subami na bocie, więc musieli wybrać albo jedno albo drugie ;)
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed