League of Legends Play4Fun 3on3 (22.06.2015)
Administratorzy polskiej sekcji League of Legends przygotowali kolejne zawody, w których wygrać będziecie mogli koszulki. Przed nami dwa turnieje w czerwcu i dwa w lipcu, w których walczyć będziecie o punkty rankingowe. Najlepsza ósemka otrzyma prawo gry w finale, bezpośredniej walce o przygotowane upominki. Turnieje o punkty odbędą dziś i 29 czerwca, zachęcamy do dołączania do wspólnej zabawy. Startujemy punktualnie o godzinie 19:00, a przed rozpoczęciem gry włączony zostanie system check-in. Nie zapomnijcie więc potwierdzić swojego uczestnictwa, bez tego nie weźmiecie udziału w naszych turniejach!

Terminarz Play4Fun 3on3


Przed nami cztery turnieje i finał miesiąca, w którym walczyć będziecie o koszulki. Zachęcamy do gry w czerwcowych zawodach, dzięki temu, będziecie mogli awansować do fazy pucharowej.

Play4Fun 3on3 #1 - 22.06.2015 - 19:00
Play4Fun 3on3 #2 - 29.06.2015 - 19:00

W lipcu odbędą się kolejne dwa turnieje i finał serii!

Weź udział, wygraj koszulki!


W każdym z turniejów do wygrania punkty rankingowe, dzięki którym awansujecie do finału serii, gdzie walczyć będziecie o koszulki. Zapraszamy gorąco wszystkich do gry i dobrej zabawy. W wielkim finale udział weźmie 8 drużyn, które uzbierało najwięcej oczek. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia!

Zapisz się do Play4Fun 3on3 #1


Play4Fun 3on3 #1

Zapisz się!

(do 22.06)
Zapraszamy do zapisów!
Zapisz się do 22 czerwca
Data: 22 czerwca
Start: 19:00 CEST
Ilość drużyn: Nieograniczona
Struktura: Single Elimination

Zbierajcie punkty, które umożliwią Wam start w finale serii!
 

Pozostałe zasady:

Mapy: Summoner's Rift
Tryb: 5on5
Mod: Best of One
 

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się w ESL
Wprowadź swoje LoL Summoner Name
Dodaj kontakt (Skype, IRC, etc.) 
Naciśnij link do zapisów!

Check-in system


W turnieju włączony został system check-in. Jest on zabezpieczeniem przed walkowerami podczas jednodniowych turniejów. Aby wziąć udział w turnieju drużyna musi potwierdzić swoje uczestnictwo w wyznaczonym czasie.


Faza 1 - rezerwacja

Rezerwujesz miejsce w turnieju, ale nie zwalnia to z obowiązku potwierdzenia obecności.

Faza 2 - potwierdzenie obecności

Na 40 minut przed rozpoczęciem turnieju włącza się system potwierdzania obecności "check-in". Jeśli tego nie zrobisz nie zagrasz w turnieju.

Faza 3 - losowanie

Na 10 minut przed rozpoczęciem turnieju system sprawdzania obecności zamyka się, a administratorzy przygotowują drabinkę do turnieju. Czasami istnieje opcją dołączenia w tym czasie, ale tylko poprzez kontakt z administracją.

Nagrody za finał Play4Fun 3on3


1 miejsce: 3x koszulki


Pomoc


Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, możecie się skontaktować z jednym z następujących adminów: trelik, Krazas, Daisuke, 7398047, Elmyrka, nataliiii i Tajimamori. Kontaktuj się z nami najlepiej przez etykietę wsparcia, IRC, lub czat w grze (esl.pl).

ESL Polska na Facebooku
ESL Polska na Twitterze

ESL Admin Team
ziomsky, Monday, 22/06/15 04:56
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed