HOLOHOLOHOLO i czas rozliczen już dziś o 19:00
Drużyny HOLOHOLOHOLO i czas rozliczen zmierzą się w finale drabinki przegranych, turnieju o miejsca 5-8 ESL Mistrzostw Polski. Pierwsza z nich pokonała w ostatnim pojedynku zespół Prosty Polski Wynalazek, który tym sposobem zajął 7 miejsce w 10 sezonie mistrzostw. Ekipa czas rozliczen natomiast została pokonana przez Kulturalnych Zawodników w finale drabinki wygranych. Ranga dzisiejszego spotkania jest bardzo wysoka, ponieważ jego zwycięzca zagra w wielkim finale turnieju uzupełniającego, w którym powalczy o awans na lanowe finały. Przegrany natomiast będzie musiał zadowolić się 6 lokatą w turnieju.

Harmonogram najbliższych gier


Po wyrzuceniu z rozgrywek zespołu ex-Reason Gaming uległ zmianie terminarz turnieju o miejsca 5-8. Jego zwycięzca awansuje do półfinałów ESL Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną offline. Przegrany finału drabinki wygranych zajmie 5 miejsce, a przegrany finału drzewka przegranych 6 lokatę. Poznaliśmy już siódmy i ósmy zespół mistrzostw. Przedostatnie miejsce zajęła ekipa Prosty Polski Wynalazek, ostatnie zaś Lets Play Koszalin.

20 czerwca:

19:00 HOLOHOLOHOLO vs czas rozliczen - finał drabinki przegranych (B03)

24 czerwca:

19:00 Wielki finał (B03)

Relacja w ESL.TV Polska


Zapraszamy do oglądania relacji ze zmagań w walce o miejsca 5-8 w ESL Mistrzostwach Polski. 20 czerwca startujemy punktualnie o godzinie 19:00. Transmisja jak zawsze dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska, zbieramy się kilka minut przed wyznaczoną godziną!

ESL Mistrzostwa Polski
20 czerwca, start 19:00

Nagrody za miejsca 5-8


 • 5 miejsce: 3 000 PLN
 • 6 miejsce: 2 500 PLN
 • 7 miejsce: 2 000 PLN
 • 8 miejsce: 1 500 PLN
 • Oficjalna podstrona ESL Mistrzostw Polski


  Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony ESL Mistrzostw Polski. Tam będziecie mogli znaleźć najważniejsze informacje dotyczące naszego turnieju.

  Oficjalna strona turniejowa
  ESL Mistrzostw Polski

  Pomoc


  Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, możecie się skontaktować z jednym z następujących adminów: trelik, Krazas, Daisuke, 7398047, Elmyrka, nataliiii i Tajimamori. Kontaktuj się z nami najlepiej przez etykietę wsparcia, IRC, lub czat w grze (esl.pl).

  ESL Polska na Facebooku
  ESL Polska na Twitterze


  ESL Admin Team
  ziomsky, Saturday, 20/06/15 03:04
   
  comments (0)
   
   
  No comments yet.
   
   
  Information:
  • info write comment not allowed