HOLOHOLOHOLO i czas rozliczen już dziś o 19:00
Drużyny HOLOHOLOHOLO i czas rozliczen zmierzą się w finale drabinki przegranych, turnieju o miejsca 5-8 ESL Mistrzostw Polski. Pierwsza z nich pokonała w ostatnim pojedynku zespół Prosty Polski Wynalazek, który tym sposobem zajął 7 miejsce w 10 sezonie mistrzostw. Ekipa czas rozliczen natomiast została pokonana przez Kulturalnych Zawodników w finale drabinki wygranych. Ranga dzisiejszego spotkania jest bardzo wysoka, ponieważ jego zwycięzca zagra w wielkim finale turnieju uzupełniającego, w którym powalczy o awans na lanowe finały. Przegrany natomiast będzie musiał zadowolić się 6 lokatą w turnieju.

Harmonogram najbliższych gier

Po wyrzuceniu z rozgrywek zespołu ex-Reason Gaming uległ zmianie terminarz turnieju o miejsca 5-8. Jego zwycięzca awansuje do półfinałów ESL Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną offline. Przegrany finału drabinki wygranych zajmie 5 miejsce, a przegrany finału drzewka przegranych 6 lokatę. Poznaliśmy już siódmy i ósmy zespół mistrzostw. Przedostatnie miejsce zajęła ekipa Prosty Polski Wynalazek, ostatnie zaś Lets Play Koszalin.

20 czerwca:

19:00 HOLOHOLOHOLO vs czas rozliczen - finał drabinki przegranych (B03)

24 czerwca:

19:00 Wielki finał (B03)

Relacja w ESL.TV Polska

Zapraszamy do oglądania relacji ze zmagań w walce o miejsca 5-8 w ESL Mistrzostwach Polski. 20 czerwca startujemy punktualnie o godzinie 19:00. Transmisja jak zawsze dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska, zbieramy się kilka minut przed wyznaczoną godziną!

• Oficjalna podstrona ESL Mistrzostw Polski

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony ESL Mistrzostw Polski. Tam będziecie mogli znaleźć najważniejsze informacje dotyczące naszego turnieju.