Nowy punkt regulaminu w EPS CS:GO, dotyczący zakładów
W związku z zaistniałą sytuacją wśród uczestników ESL Pro Series Polska, do regulaminu zmagań Counter-Strike: Global Offensive postanowiliśmy dodać punkt dotyczący zakładów bukmacherskich. Mowa w nim o całkowitym zakazie obstawiania pieniędzy oraz przedmiotów w grze dla wszystkich uczestników EPS Polska. Złamanie tego punktu wiąże się z natychmiastową dyskwalifikacją i ewentualną blokadą na kolejne rozgrywki.
Brzmi on dokładnie tak:

Zabrania się uczestnikom turnieju obstawiania jakichkolwiek meczów w lidze ESL Pro Series na stronach bukmacherskich, które umożliwiają obstawienie meczu za prawdziwe pieniądze czy też wirtualne przedmioty CS:GO (przykładowo portal CSGO Lounge). Wszelkie naruszenie tego punktu w regulaminie będzie skutkowało natychmiastową dyskwalifikacją z turnieju oraz ewentualną blokadą na kolejne rozgrywki.

Dodanie takiego punktu jest skutkiem coraz częstszych oszustw na scenie CS:GO, w tym rzekomego "podłożenia" się we wczorajszym meczu ALSEN Team i eliminacji w ramach ESL Pro Series Polska. Na podstawie informacji, którymi dysponujemy, możemy byłych już zawodników ALSEN ukarać za złamanie punktu, mówiącego o niesportowym zachowaniu.

W związku z tym, gracze otrzymali 1 major penalty, co oznacza, że w przypadku wygranej, zostanie im odtrącone 10 % od potencjalnej nagrody. Dodatkowo, kub i bCk, którzy obstawiali mecze ze swoich kont, za niesportowe zachowanie otrzymują 6pp. Ci gracze otrzymują również bana na trzy miesiące na udział w nowych rozgrywkach ESL. Sprawę diamona jeszcze badamy. Więcej informacji podamy niebawem.

Kolejne przypadki, związane z obstawianiem meczów przez uczestników ESL Pro Series od 21 października 2014 roku będą karane według nowego punktu regulaminu.

SteadY, Tuesday, 21/10/14 13:35
 
comments (5)
 
 
Najlepsza Beka tylko w Polskim ESL!
diamon powinien dostac perma bana
Beka, przecież to powinny być perm bany jak zrobił starladder w przypadku takiego samego ustawienia meczów w docie, i jakiego rzekomego ustawienia jak typ śmiał się ludziom w twarz na fb mówiąc o tym otwarcie?
1 edits
http://imgur.com/B6HYPar,tUyEcUb dwa zscreeny z profilu diamona tzn cwelamona, gdyby ESL miał jakieś wątpliwości
Nie wiem czy to coś zmieni, ludzie staną się mądrzejsi i będą stawiać z innych kont :-)
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed