Finały ESL Pro Series 8 w pigułce
Najważniejsze mecze sezonu, walka do ostatnich minut oraz świetna zabawa - to tylko część atrakcji, które czekają Was podczas finałów ESL Pro Series 8. Już 5 i 6 lipca w M1 Kraków będziecie mogli spotkać najlepsze zespoły League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive w Polsce, które rywalizują o atrakcyjne nagrody. Zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tego prestiżowego wydarzenia i odwiedźcie stolicę Małopolski, by bawić się razem z nami!

Uczestnicy:


Finały to ostatni etap ósmego sezonu EPS. W Krakowie pojawią się cztery najlepsze drużyny z każdej gry, które świetnie poradziły sobie w internetowej fazie zmagań, plasując się na czołowych miejscach. W Centrum Handlowym M1 zagrają:

Counter-Strike: Global Offensive

ESC ICY BOX

 

Virtus.pro

 

ALSEN Team

 

RedWinged

League of Legends

Denial Esports

 

Reason Gaming

 

noMercy

 

Kappa Team


Fun zone:


Imprezy e-sportowe nie byłyby tak świetne bez kibiców, dlatego także podczas finałów ESL Pro Series 8 przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Osoby, które pojawią się w M1 Kraków będą mogły spotkać się z najlepszymi graczami w Polsce, porozmawiać z nimi, zrobić sobie zdjęcie, czy wziąć autograf. Dodatkowo, będziecie mogli wziąć udział w wielu turniejach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Wśród nich są bony podarunkowe do wykorzystania w Centrach Handlowych M1, sprzęt gamingowy od SteelSeries, a także gadżety ESL Polska. Organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa bez naszych partnerów, którymi są: Centrum Handlowe M1 i Intel Polska, a także: SteelSeries, NTT, NEEDforSEAT oraz Riot Games.Harmonogram:


Atrakcyjne nagrody z pewnością zmotywują wszystkich uczestników do jeszcze lepszej gry i stworzenia świetnego widowiska zarówno kibicom, którzy pojawią się na miejscu, jak i tym, którzy zmagania obejrzą w Internecie. Warto zapoznać się z poniższym harmonogramem, aby móc śledzić mecze swoich ulubionych zawodników:

Sobota, 5 lipca   Niedziela, 6 lipca

LoL

11:00 - Denial Esports vs Kappa Team
13:00 - Reason Gaming vs noMercy
15:00 - mecz o trzecie miejsce
17:00 - wielki finał

 


CS:GO

10:30 - ESC Gaming vs ALSEN Team
12:30 - Virtus.pro vs RedWinged
14:30 - mecz o trzecie miejsce
17:00 - wielki finał

*Godziny meczów mogą ulec zmianie

M1 Kraków
Aleja Pokoju 67, 31-580 KrakówNagrody:


Najlepsi gracze w Polsce będą rywalizować o prestiż, najwyższe miejsca oraz atrakcyjne nagrody. Pula ósmego sezonu ESL Pro Series wynosi 30 000 złotych w gotówce oraz 9500 złotych w kartach podarunkowych do wykorzystania w Centrach Handlowych M1 w całej Polsce.


Dodatkowo, podział kart podarunkowych w obu grach prezentuje się następująco: pierwsze miejsce - 5x 500 złotych złotych, drugie miejsce - 5x 300 złotych, trzecie miejsce - 5x 150 złotych.

Komentatorzy:


Osoby, które nie będą mogły zjawić się w M1 Kraków, nie muszą martwić się, że przegapią jakieś spotkania. Wszystkie pojedynki finałów ESL Pro Series 8 będą transmitowane w ESL.TV Polska oraz komentowane przez znane Wam osoby:

Counter-Strike: Global Offensive

Piotr "IZAK" Skowyrski

 

Maciej "Morgen" Żuchowski

League of Legends

Norbert "Dis" Gierczak

 

Łukasz "LeoFromKorea" Mirek


www.eslproseries.pl


SteadY, Friday, 04/07/14 09:20
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed