CyberCup - garść informacji
Sześciu zawodników, wielkie emocje, wspaniałe nagrody i konkursy dla fanów. Jednym słowem CyberCup. Już za kilka dni w studio ESL.TV w Tychach spotkają się jedni z najlepszych graczy StarCraft II w naszym kraju. Z pewnością będziemy świadkami niesamowitych zagrań i ogromnych emocji, bo każdy z nich ma równe szansę na zwycięstwo i mistrzowski tytuł.
CyberCup organizowany przez Cybersport.pl wspólnie z Intel Polska jest eventem jednodniowym. Turniej jest związany z premierą procesorów czwartej generacji Intel® Core™ i5 oraz Intel® Core™ i7.

Wielki finał turnieju odbędzie się 2 czerwca w studio ESL.TV Polska. W puli nagród znajdzie się 2 000 PLN oraz sprzęt komputerowy od firmy Intel Polska.

1 200 PLN + Procesor czwartej generacji Intel Core i5
500 PLN + dysk INTEL SSD 520 Series 120GB
300 PLN + płyta główna INTEL

Dwa turnieje kwalifikacyjne wyłoniły czwórkę szczęśliwców, którzy będą walczyć o cenne nagrody. Udział w imprezie wezmą również dwaj zaproszeni przez nas gracze, którzy świetnie spisali się w rozgrywkach piątego sezonu ESL Pro Series. Zostali oni podzieleni na dwie grupy, z których czterech zawodników awansuje do kolejnej fazy turnieju.

Grupa A:

DieStar
Senin
1030042


Grupa B:

Tefel
qbeN
ParanOidOprócz atrakcji stricte e-sportowych, będziecie mogli podziwiać zmagania Marcina Rywaka bardziej znanego pod nickiem Ryba, który zaprezentuje swoje umiejętności w ekstremalnym podkręcaniu procesorów firmy Intel.

Oczywiście dbamy nie tylko o graczy, ale również i o Was - kibiców. Przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjny konkurs z okazji premiery procesorów czwartej generacji Intel® Core™ i5 oraz Intel® Core™ i7. Podczas relacji z finałów CyberCup, na stream pojawią się pięć pytań. Poprawne odpowiedzi utworzą adres e-mail w domenie @cybersport.pl. Dwie, najszybsze osoby, które prześlą do nas wiadomość, zostaną nagrodzone. Możecie się spodziewać pytań o sprzęt naszego partnera, rozgrywek CyberCup oraz Marcina Rywaka.

Nagrody dla najlepszych z Was:
Procesor czwartej generacji Intel Core i5
Dysk twardy SSD Intel® 520 120GB

Zapraszamy również do oglądania zmagań w ESL.TV Polska, gdzie o odpowiedni komentarz zadba Michał "Zedd" Bogacz oraz Łukasz "evilsky" Pietsz.


ESL TV - Relacja z CyberCup - 2 czerwca3002163, Friday, 31/05/13 08:31
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed