Nadchodzi ESL Major Series Winter Season 2012!
Wracamy do jedenastego sezonu rozgrywek ESL Major Series. Powoli ruszają przygotowania do sezonu zimowego 2012. Wkraczamy w nowe rozgrywki z nową konstrukcją i pomysłem na nasze turnieje. Oczywiście zmieniła się trochę lista gier, ponieważ jak zawsze idziemy z duchem czasu i chcemy dać szansę dobrze prosperującym nowościom. Jeżeli gra cieszy się wielką aktywnością w naszej lidze, dostaje szansę wcielenia do listy gier ESL Major Series!

Od roku 2007 rozegraliśmy w sumie dziesięć sezonów, w których było ponad 30 gier, łączna pula nagród pieniężnych wynosi do tej pory 218,000 Euro. W naszych turniejach mieliśmy niebywałą liczbę uczestników: drużyn i pojedynczych zawodników, którzy brali udział w krajowych eliminacjach. Turnieje w EMS są na najwyższym, europejskim poziomie we wszystkich, dostępnych grach.
W każdym sezonie wybieramy takie tytuły, które mają wielką aktywność na ESL, a jednocześnie dobrze prosperują na przyszłość.

Lista gier zimowego sezonu 2012

  World of Tanks (7on7): 15,000€

  League of Legends (5on5): 5,000€

  Crossfire Europe (5on5): 5,000€

  Counter-Strike: Global Offensive (5on5): 5,000€

  Call of Duty 4 (5on5): 2,500€

  Trackmania (1on1): 750€

  FIFA 13 (1on1): 750€

  Łączna pula nagród: 34,000€

Od pierwszego turnieju EMS mogliście grać w CS:Source i wygrywać nawet 40,000€. Czujemy jednak, że jest to czas, aby nadać dobry start nowo powstałemu tytułowi, jakim jest Counter-Strike: Global Offensive. W EMS mogliście grać również w Trackmanie, tak również będzie i tym razem, jednak z małymi zmianami. Wracamy do trybu 1on1, po trzech sezonach formatu drużynowego. FIFA 13 będzie miała swoją premierę pod koniec września, dlatego rozgrywki Major Series rozpoczną się trochę później, ale będą przeprowadzone bardzo sprawnie, aby nie kolidowało to z innymi turniejami. Call of Duty 4 powraca do puli gier. Będziecie mogli zagrać w najbardziej obleganym trybie, chodzi oczywiście o zmagania 5on5.

Szczegóły na temat kwalifikacji dla każdej z gier ukażą się w ciągu najbliższych dni. Sezon zaczynamy już we wrześniu, przygotowujcie się już powoli. Wszystkie potrzebne informacje dostępne będą już za chwilę!

ziomsky, Wednesday, 05/09/12 08:09
 
comments (9)
 
 
Cooooooo? :o COD 4 EMS? :DDDD no nie no, widze ze ktos naprawde zauwazyl jeszcze grajacych w ta gre, bez zadnego wyklocania sie i w ogole :o szacuneczek
Jeszcze DOTA 2 za LoLa i byłoby git.
@up
za lola to może nie ale obok owszem;d
1 edits
@Larma
W ostatnich emsach taki flame poszedł że się zlitowali xd
CoD4 jest aktywny nie bójcie się ta gra ma lata i jeszcze żyje a ogólnie jedyna liga w coda to ta http://www.cybergamer.org/pc/cod4/league/
Wajdzik - admini tego nie dostrzegali(!!) do czasu gdy zaczął robić się flame w komentarzach o versus weekdays ;-0
wot 15k, seriously ?
ye, seriously, bo to gra promowana przez esl
Na WoTa większość kasy dają twórcy gry, dlatego aż taka pula
 
 
 
Information:
 • info write comment not allowed