MSI FIFA 12 Cup - Granie na Ekranie w Multikinie Złote Tarasy
Jeszcze nie opadł pył po Wielkim Finale Ligi Cybersport, który odbył się 3 grudnia w Multikinie Kraków, a my już zapowiadamy kolejne gamingowe wydarzenie z serii "Granie na Ekranie" – MSI FIFA 12 Cup. 15 grudnia w Multikinie Złote Tarasy rozegrany zostanie turniej w najnowszą odsłonę popularnej symulacji piłki nożnej - FIFA 12. Turniej organizowany jest przez Electronic Sports League we współpracy z MSI, Multikinem, sklepem komputerowym X-KOM, SteelSeries, Electronic Arts i Burnem.
Przez cały dzień w Foyer Multikina prowadzone będą turnieje eliminacyjne i różnego rodzaju konkursy dla gości Multikina, natomiast od godziny 18:00 rozgrywki zostaną przeniesione do sali kinowej numer 2 i tam już będzie można na bieżąco śledzić przebieg turnieju, w którym pula nagród przekracza 5 000 złotych, a nagrodą główną jest notebook gamingowy MSI GT660 ufundowany przez firmę MSI. Także same rozgrywki prowadzone będą na tym nowoczesnym i najwyższej klasy sprzęcie przeznaczonym dla najbardziej wymagających graczy - notebookach MSI GT780DX.

Cena biletu wynosi 11 złotych.

"Granie na Ekranie" to akcja Multikina organizowana we współpracy z firmą Turtle Entertainment Polska mająca na celu rozwijanie i popularyzację rozgrywek gier komputerowych oraz kultury ich oglądania. Prestiżowe turnieje w takie gry jak Starcraft II, Counter Strike 1.6, League of Legends czy FIFĘ budzą coraz większe zainteresowanie i coraz więcej ludzi chce oglądać je i dopingować swoich faworytów. "Granie na Ekranie" stwarza możliwość dzielenia tej pasji.

Zapraszamy już w czwartek 15 grudnia do Multikina Złote Tarasy. Więcej informacji już niebawem!

2084869, Thursday, 08/12/11 02:50
 
comments (5)
 
 
Zapisy na miejscu, czy jak to wygląda?
za wjazd jakieś medale czy coś ?
#2 podbijam.
na Cybersporcie napisali że, medal będzie i nawet jest zrzut medalu.
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed