Gdansk.fifa   id:  5018006

Name Gdansk.fifa
Shorthandle Gdansk
Registered since 18/04/10
IRC #gdansk.fifa  (QuakeNet)
Headquarters  Poland
Area/Region Gdańsk
  1  Awards  
Members
Team-Captain
Player
ArielfobGroti
Contact
IRC #gdansk.fifa  (QuakeNet)
Gameserver EASO
DIP
Join team
Latest matches
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 FIFA 12 Faza finałowa
loss   Lobez.FIFA  0 Tuesday, 29/05/12 14:00 0
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 FIFA 12 Faza grupowa
draws   Poznan.FIFA  + 1 Tuesday, 15/05/12 14:00 0
loss   Lodz.FIFA  0 Sunday, 13/05/12 13:00 0
wins   Kielce.FIFA  + 3 Tuesday, 08/05/12 14:00 0
wins   Warszawa FIFA  + 3 Sunday, 06/05/12 13:00 0
  Mistrzostwa Miast Sezon 4 FIFA 11 Faza Grupowa
loss   Kielce.FIFA  0 Monday, 27/06/11 14:00 0
wins   Koszalin.fifa  + 3 Monday, 06/06/11 14:00 0
  ESL City Championship Season 3 FIFA 10 Faza grupowa
wins   Warszawa.fifa #2  + 3 Saturday, 26/06/10 14:00 1
wins   Poznan.FIFA  + 3 Saturday, 19/06/10 14:00 1
wins   Bialystok.FIFA  + 3 Saturday, 12/06/10 14:00 0