Lodz.cs   id:  3331111

Name Lodz.cs
Shorthandle Lodz.cs
Registered since 28/06/08
Homepage http://www.esl.eu/pl
IRC #esl.pl  (QuakeNet)
Headquarters  Poland
Lodz.cs nie jest klubem, ktory zbiera jak najwiecej ludzi tylko reprezentacja tego miasta (wojewodztwa) w Mistrzostwach Miast w ESL.
more...   
  1  Awards  
Members
Honorary member
Contact
IRC #esl.pl  (QuakeNet)
Join team
Latest matches
  Mistrzostwa Miast Sezon 4 Counter-Strike Faza Grupowa II
loss   Zamosc2.cs  0 Thursday, 07/07/11 15:00 2
loss   Lodz1.cs  0 Tuesday, 05/07/11 15:00 1
loss   Lodz2.cs  0 Sunday, 03/07/11 15:00 10
  Mistrzostwa Miast Sezon 4 Counter-Strike Faza Grupowa
wins   Warszawa6.cs  + 3 Sunday, 19/06/11 15:00 0
wins   Piotrkow Trybunalski2.cs  + 3 Thursday, 16/06/11 15:00 0
wins   Orneta.cs  + 3 Monday, 13/06/11 15:00 0
wins   Mlawa.cs  + 3 Friday, 10/06/11 15:00 2
loss   Kartuzy.cs  0 Tuesday, 07/06/11 15:00 13
loss   Inowroclaw.cs  0 Saturday, 04/06/11 15:00 23
loss   Swidnica.cs  0 Wednesday, 01/06/11 15:00 15