MM CS:GO - system rozgrywek
Rozgrywki Mistrzostw Miast w Counter Strike Global Offensive zgromadziły jedynie 16 drużyn! Niestety, lecz byliśmy zmuszeni usunąć kilka zespołów z rozgrywek, ponieważ nie spełniali oni wymogów uczestnictwa w turnieju. Już niedługo rozpoczną one batalię o trofeum, które każdy chciałby mieć na swoim koncie. W tej wiadomości znajdziecie najważniejsze informacje na temat systemu turniejowego. Prosimy aby liderzy drużyn zapoznali się z tą wiadomością.
Rozgrywki zostaną podzielone na dwie fazy - grupową oraz playoff. Zespoły zostaną podzielone na cztery równe grupy. Do finałowej fazy awansuje osiem najlepszych drużyn (TOP2). W playoff obowiązywać będzie drabinka Single Elimination.

FAZA GRUPOWA

Najważniejsze zasady


  • TOP2 awansuje z grupy
  • Faza grupowa: BO1, MR15 - mapy wybierane przez odrzucanie
  • Faza pucharowa: BO3, MR15 - mapy wybierane przez drużyny
  • Brak możliwości dokonania zmian w składzie

Zasady obowiązujące w turnieju są niemal identyczne w porównaniu z rozgrywkami Counter-Strike: Global Offensive. Na potrzeby turnieju dokonaliśmy kilku zmian, o których możecie przeczytać TUTAJ.

Nagrody

W rozgrywkach do zdobycia będą konta ESL Premium.
1 miejsce: 5x 90 dni ESL Premium + medal
2 miejsce: 5x 60 dni ESL Premium
3 miejsce: 5x 30 dni ESL Premium

Dokładny terminarz spotkań zostanie podany po rozlosowaniu pierwszej fazy. Mamy nadzieję, że dobrze będziecie się bawić. Powodzenia!
aGiie., Sunday, 07/04/13 12:44
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed