Pierwszy kontakt z e-sportem
Poznaliśmy już wiele różnych opinii i poglądów na temat środowiska graczy i imprez e-sportowych. Dziś chcemy zaprezentować Wam nietypowe spojrzenie osoby, która zetknęła się z tym pierweszy raz.
Galerie zdjęć z imprezy European Challenger Circut: Poland obiegły już cały Świat, ale jak to wydarzenie zapamiętał zawodowy fotograf Tomasz Jodłowski? Wyraził to w specjalnie przygotowanej galerii, którą prezentujemy poniżej.Co myślicie?
Tomasz Jodłowski - profesjonalny fotograf z Tychów, Stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w Dziedzinie Kultury, laureat Nagrody Nikona Mecenasa Konkursu Grand Press Photo 2012, zdobywca I miejsca w kategorii portret zdjęcie pojedyncze w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym BZ WBK Press Foto 2012.
datBikeR, Thursday, 09/08/12 09:03
 
comments (14)
 
 
slabo
Dla mnie fst
1 edits
A kiedy przyznacie medale za odwiedzenie tego super eventu?

w newsie napisaliście ,że po kilku dniach od zakończenia ale mijają już prawie dwa tygodnie.
#3 +1
"profesjonalny fotograf z Tychów" - Nie powinno być z Tych?
#3 +2
Had, obydwie formy są poprawne
#5 Z tego co pamiętam kłótnia o to była dość długo i w końcu uznano że obie formy są prawidłowe. Ale ręki nie dam sobie uciąć już nie pamiętam :)
#3 + 3
Ho, ho, ho :o
METOD wrote:
A kiedy przyznacie medale za odwiedzenie tego super eventu?
w newsie napisaliście ,że po kilku dniach od zakończenia ale mijają już prawie dwa tygodnie.


Proszę cierpliwie czekać ;]
Spoko ok ale dlaczego piszecie ,że medale przyznacie "kilka dni po zakończonym evencie" sporo mijają już trzy tygodnie...

?
#12 + 1
cyknal pare zdjeci jak na profesjonaliste przystalo i sie spolecznosc jara... liczylem na jakas niespodzianke a tu zwykle zdjecia przerabiane w photoshopie...
#12 chwyt marketingowy ...
1 edits
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed