ECC Polska dzień drugi: konkurs
O 10:00 rozpoczynamy rozgrywki pucharowe podczas drugiego dnia European Challenger Circuit Polska. Na placu boju pozostały tylko cztery zespoły, które walczyć będą o zwycięstwo. Są nimi: CLG.eu, MoscovFive, SK Gaming oraz Team Curse. Mecze rundy pucharowej rozgrywane będą w systemie Best of Three. Od razu na starcie przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania kody na skin Nasusa. O co dokładnie w nim chodzi? Zapraszamy dalej po więcej informacji!
Zasady konkursu są bardzo proste. Musicie wytypować dokładnie wyniki dwóch półfinałów. Nasza zabawa toczyć się będzie na profilu facebook ESL Polska, dlatego właśnie tam Was odsyłamy. Nagrody otrzyma pierwsze 10 osób, dlatego nie zwlekajcie zbyt długo. Czas na typowanie macie do startu pierwszego spotkania. Późniejsze wpisy, oraz komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę. Komentarze dodajemy oczywiście pod informacją na facebooku.

Jak typować? Przykład:

Curse 2:1 MoscovFive; SK Gaming 2:0 CLG.eu

Po zakończeniu półfinałów, wystartuje podobna zabawa, w której trzeba będzie wytypować poprawnie wyniki meczów finałów (o 3 miejsce i wielkiego finału). Obserwujcie nasz profil na facebooku, w trakcie pojawić się może jeszcze kilka różnych inicjatyw. Zapraszamy również oczywiście do oglądania naszej relacji w ESL.TV.
ziomsky, Sunday, 29/07/12 03:46
 
comments (3)
 
 
Curse 2:1 MoscovFive; SK Gaming 2:0 CLG.eu
Curse 1:2 MoscovFive; SK Gaming 0:2 CLG.eu
Curse 0:2 MoscovFive; SK Gaming 1:2 CLG.eu
1 edits
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed